Kobieta

20
lut
2017
18

Jak do wielkiego wyjścia przygotowuje się Zosia Ślotała - poznajcie sekrety stylistki

Stylistka nie przepada za nadmierną nagością, nawet na czerwonym dywanie. Zna wady i zalety swojej sylwetki i odkrywa tylko te części ciała, z których jest zadowolona. Twierdzi też, że od czasu narodzin córki, znacznie skróciła czas poświęcany na przygotowanie się do wielkiego wyjścia. Teraz...

22
sty
2017
15

Terapie łączone – najlepszy sposób na pozbycie się blizn

Tworzenie się blizn to proces naturalny. Bez względu na to z jakim rodzajem mamy do czynienia, jedno jest pewne – nie łatwo jest je usunąć. Można jednak sprawić, aby były jak najmniej widoczne, jak to robić? O najlepszych metodach opowiada dermatolog, dr n. med. Maciej Krajewski z Kliniki Krajewski...

22
sty
2017
19

Zima na wiele sposobów - 3 modne stylizacje na cebulkę

Zima w pełni, ale my nie dajemy się chłodnej aurze! Temperatura na minusie wcale nie oznacza, że musimy zrezygnować z modnego stylu. Zobacz 4 różne stylizacje i wybierz jedną dla siebie!  

20
sty
2017
20

Czy zimą warto jeść lody?

Nie zaskakuje fakt, że Polacy najwięcej lodów zjadają w lecie. Zimą są mniej popularne, bo spora liczba osób boi się, że chłodne przekąski mogą stać się przyczyną przeziębienia. Czasem jednak lody są wskazane dla organizmu. W jakich przypadkach?

4.7

30

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.7

90

F&L BOX DERMEDIC - ZDROWA CERA

99,00 zł 49,99 zł

4.7

71

20
sty
2017
22

Karnawał w blasku cekinów

Tylko w karnawale blask i splendor nie znają granic, a połyskujące  ubrania i dodatki są najczęściej spotykanym motywem na imprezach i balach. Dlatego też to właśnie teraz niezmienną popularnością cieszą się stylizacje z cekinami. Dobrane w odpowiednich proporcjach i zestawieniach cekinowe...

20
sty
2017
19

Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

Większość Polaków robi postanowienia noworoczne, chociaż niestety w większości przypadków nie są w stanie w nich wytrwać, a cały zapał znika wraz z czasem. Prowadzi to do wielu rozczarowań, poczucia niespełnionego obowiązku, a nawet utraty wiary w siebie. Jak zatem uniknąć takiej sytuacji i wytrwać...

20
sty
2017
19

Najbardziej popularne rozrywki Polaków w 2016 roku

Podsumowanie najciekawszych i najchętniej wybieranych w minionym roku rozrywek serwisu Prezentmarzeń pokazuje, że Polacy wybierali głównie atrakcje dostarczające silnych emocji zarówno w postaci sportów ekstremalnych jak i bezpieczniejszych rozrywek.

20
sty
2017
18

Styl Belli Hadid - 4 looki zainspirowane "it girl"

Młodsza siostra słynnej „it girl” Gigi, już nie raz pokazała, że potrafi stworzyć wyjątkowy look. Obecny boom na Bellę sprawia, że co miesiąc zapełnia swoje portfolio kolejnymi sesjami okładkowymi i kampaniami mimo, że debiutowała na wybiegu zaledwie dwa lata temu na pokazie Desigual.

20
sty
2017
38

Słaba odporność zimą? Brakuje ci seksu. ;)

Chcesz być zdrowa? Uprawiaj seks. To lepsze niż imbir, cytryna, czosnek i syrop z cebuli. Zobacz na jakie inne przypadłości, oprócz przeziębienia, pomoże ci orgazm.  

19
sty
2017
10

5 sposobów na lepszy seks

Czy zdążyłaś już zweryfikować, ile z postanowień noworocznych jesteś w stanie zrealizować? Zajrzyj w listę jeszcze raz i sprawdź, ile miejsca poświęciłaś w niej na swoje życie seksualne.  Niewiele? Podpowiadamy, co robić, by w 2017 roku mieć lepszy seks!