Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Serdecznie witam czytelników i odbiorców dwumiesięcznika Face&Look - w tym gronie witam zarówno Panie jak i Panów. 

Ciepłe i życzliwe powitanie jest niezwykle ważne. Nigdy nie zapomnę gdy jako dziewięciolatek przyjechałem do Polski do moich Dziadków na wakacje, a w ogrodzie jako pierwsi powitali mnie - chlebem i solą - jeszcze wówczas żyjący moi Pradziadkowie. Tamto wspomnienie było pierwszym świadectwem tego jak ważna i piękna jest „polska gościnność”. Dlatego też dziękuję całemu zespołowi Face&Look za miłe przyjęcie.

Ze względu na moje mieszane pochodzenie będę się z Państwem dzielił od czasu do czasu swoimi osobistymi doświadczeniami i historiami rodzinnymi. Takie teksty, będące odpowiedzią na przeżywane przez nas ważne okazje lub inspirowane innymi wydarzeniami będą się pojawiały w zatytułowanym „Cafe con leche” (z hiszpańskiego kawa z mlekiem), moim autorskim felietonie. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym na temat Walentynek - także pojawił się tam rodzinny wątek. Chciałbym aby do magazynu Face&Look, który oczywiście nadal będzie głównie kierowany do Pań także zaglądali Panowie i znajdowali tu dla siebie ciekawe treści. A i dla Pań, mam nadzieję, że męski punkt widzenia na pewne sprawy będzie cennym źródłem wiedzy. Zapraszam do lektury. 

Conrado Moreno Szypowski

A od całego zespołu Face and Look chcielibyśmy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Aby ten rok rozpoczął i zakończył się dla Was tak, jak to sobie wymarzyliście.