Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

11
wrz
2015
29

Maja Sablewska – Jesień z charakterem

Maja Sablewska i marka Carinii współpracują już kolejny, trzeci sezon. Zobaczcie najnowszą kolekcję Carinii na Jesień-Zimę 2015/2016 w zmysłowej sesji z Mają w roli głownej!  

06
gru
2014
14

Wywiad z Solange Knowles

Zapraszamy na wywiad z Solange Knowles, która opowiadziała m.in o współpracy z marką PUMA i najnowszej kolekcji.

25
lis
2014
14

Omenaa Mensah o swojej karierze: trzeba być myślącą i piękną kobietą

Omenaa Mensah uważa, że nikt samą urodą nie zbuduje kariery. Prezenterka podkreśla, że oprócz ładnej buzi należy się ciągle uczyć i rozwijać. Prezenterka jest w trakcie studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

20
lis
2014
15

„Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” premiera książki Agaty Młynarskiej

W poradniku „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” Agata Młynarska udziela czytelnikom porad dotyczących prawidłowego odżywiania i przestrzega przed produktami, które mają zły wpływ na zdrowie oraz powodują uciążliwe i przewlekłe dolegliwości. Dziennikarka przyznaje, że sama przez wiele lat...

4.7

30

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.7

90

F&L BOX PIĘKNE NOGI

75,00 zł 39,99 zł

4.7

91

12
lis
2014
20

Dorota Wellman napisała książkę „Ja nie mogę być modelką?!”

Dorota Wellman w książce „Ja nie mogę być modelką?!” chce przekonać Polki, że nawet nie mając figury modelki, można wyglądać elegancko i modnie. By tak było, musimy tylko uwierzyć w siebie i poznać stylizacyjne triki, które pomogą zatuszować niedoskonałości sylwetki. W książce znalazły się także...

30
paź
2014
24

Jak Anna Lewandowska chce zmienić złe nawyki żywieniowe Polaków?

Anna Lewandowska liczy, że zmieni złe nawyki Polaków. W swej debiutanckiej książce: „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską” namawia do uprawiania sportu i propaguje zdrowe odżywianie.

23
paź
2014
13

Naomi Watts - nową ambasadorką marki L'Oréal Paris

Naomi Watts (46lat) została przedstawiona jako najnowsza ambasadorka L'Oreal Paris. Tym samym dołączyła do prestiżowej listy ponad 60 kobiet z całego świata.

13
paź
2014
11

Jak Miss Polski przygotowuje się do MISS WORLD?

Miss Polski codziennie przygotowuje się do wyjazdu. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kompletuje garderobę, a także wzbogaca port folio zdjęciowe. Uczestniczki wezmą udział w pokazie mody. Jedną z nagród komplementarnych w konkursie jest tytuł MISS WORLD FASHION – TOP MODEL dla najlepszej modelki.

02
paź
2014
6

Jak powinna wyglądać modelka na castingu? Sprawdzone triki Sylwii Nowak

Sylwia Nowak, fotomodelka znana z serialu „Miłość na bogato”, radzi modelkom, aby podczas pracy z fotografem przyjmowały ustawienia wcześniej przećwiczone przed lustrem, a jeśli chcą sobie dodać wzrostu, to powinny być fotografowane z dołu.

02
paź
2014
3

Co robiła w Londynie Zosia Ślotała? (video)

Kocham Marylę Rodowicz za jej odwagę w kreowaniu własnego wizerunku – mówi Zofia Ślotała. Stylistka od wielu lat pomaga ikonie polskiego show-biznesu w odzieżowych zakupach. Ślotała chwali pomysłowość Maryli Rodowicz i jej otwartość na nowinki ze świata mody. Niedawno gwiazdy wybrały się wspólnie...