Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > 5 Sens, rytuał dla włosów

5 Sens, rytuał dla włosów

Współczesne kobiety świadomie kreują przestrzeń, pełną chwil tylko dla siebie. Poddają się odprężającym rytuałom, by na moment móc zanurzyć się w rozkosznej przyjemności. Pragną luksusowych produktów do pielęgnacji, które pobudzą i jednocześnie ukoją ich zmysły. 

Dla wszystkich kobiet poszukujących niepowtarzalnych wrażeń, René Furterer stworzył suchy olejek upiększający, unikalny produkt do pielęgnacji włosów, który pozwala kobietom odkryć niezwykłe moce 5 naturalnych olejów roślinnych. Owoc wiedzy botanicznej René Furterer, 5 SENS Suchy olejek upiększający jest zaproszeniem do wyjątkowego doświadczenia dla piękna, chwilą przyjemności, która pobudzi wszystkie zmysły. Aby rytuał pielęgnacji był w pełni doskonały, w linii znajdują się także dwa produkty uzupełniające, 5 SENS Szampon Upiększający i Balsam Upiększającym Ułatwiający Rozczesywanie. Kosmetyki nie zawierają silikonów, oparte na naturalnych olejkach roślinnych.
 
 
5 Sens Szampon upiększający o półprzezroczystej i złotej teksturze, podczas użycia tworzy delikatną pianę. Jako pierwszy krok w rytuale delikatnie oczyszcza, odżywia i nadaje włosom miękkość.
Pojemność: 200 ml, cena 65 zł
 
5 Sens Balsam upiększający ułatwiający rozczesywanie ma unikalną bogatą teksturę. Po użyciu szamponu, balsam wystarczy pozostawić przez 1-2 minuty na włosach. Ułatwia rozczesywanie i zapewnia włosom odpowiednie odżywienie bez ich obciążenia. Nadaje natychmiastowy połysk i satynowe wykończenie. Włosy stają się jedwabiście gładkie i lekkie. 
Pojemność 150 ml, cena 85 zł 

Fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

JULA7

Uwielbiam suche olejki.

eliska

Najlepiej uzywac zestaw ale ten jest dość drogi

OLIWIA25

Nie za tanie propozycje..

bozenkaxxj

Chętnie bym wypróbowała Smile

sisi13

Bardzo proszę....do testów Smile

Cameleonka

Chętnie dowiedziałabym się dlaczego niektóre olejki określane są 'suchymi'. Toż to swoisty oksymoron czyli sprzeczność występująca w nazwie. Czyżby po to aby olejek nie kojarzył się z czymś tłustym i ciężkim ale szlachetnym i lekkim? Rzetelny artykuł wyjaśniający to nazewnictwo - bardzo wskazany Smile

dreams1

Uwielbiam dbać  włosy, bo są dla mnie ważną wizyówką, zaedbane włosy są piękniejsze Smile

Moniiaa

Chętnie bym wypróbowała Smile

maybe92

Luksusowe, ale i ciekawe produkty Smile 

Maja Markiewicz

rytuał dla mnie