AKADEMIA MĘSKIEGO STYLU GILLETTE

AKADEMIA MĘSKIEGO STYLU GILLETTE

Gillette stworzył specjalną mobilną strefę golenia –  miejsce, w którym każdy młody człowiek będzie mógł się dowiedzieć, co jest najlepsze dla jego skóry oraz jak wystylizować swój zarost. Wszyscy  zainteresowani będą mogli spotkać się ze specjalistami do spraw golenia (Grooming Expert), którzy podpowiedzą jak poprawnie pielęgnować skórę twarzy, zwiększając komfort golenia. Nie zabraknie również porad dotyczących poprawnej stylizacji zarostu, opowiedzą o procedurze i zasadach, zwiększających komfort golenia oraz udzielą porad, dotyczących stylizacji zarostu.

Odwiedzając mobilną strefę Gillette, będzie można nie tylko zapoznać się z produktami z portfolio Gillette, ale przede wszystkim skorzystać ze specjalnej aplikacji, dzięki której na podstawie zdjęcia będzie można dopasować zarost do określonego typu twarzy. Dodatkowo każdy kto weźmie udział w testowaniu aplikacji i skorzysta z porad Grooming Experta otrzyma profesjonalne zdjęcie, które później będzie mógł wykorzystać np. w dokumentach podczas aplikowania o nową pracę.

Akcja „Akademia Męskiego Stylu”, wspiera portfolio produktów Mach3 – maszynki, łączącej technologie, zapewniające dokładne i komfortowe golenie. Podstawowe benefity produktu to:

  • Trzy ostrza Anti-Friction™ zmniejszają tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień.
  • Progresywna geometria ostrzy sprzyja efektywności golenia, pomagając uzyskać dokładniejszy rezultat.
  • Udoskonalony pasek nawilżający typu Indicator® charakteryzuje się większą wydajnością i trwałością, co sprawia, że podczas golenia maszynka przesuwa się po skórze gładko i delikatnie. Pasek wyposażony jest we wskaźnik optymalnego golenia, który sygnalizuje konieczność wymiany wkładu na nowy.
  • System włókien Microfins, które wygładzają i napinają skórę, uwzględniając wszystkie jej nierówności, dzięki czemu maszynka prowadzi się równo i lekko.
  • Ergonomiczna, wyprofilowana i dopasowana do męskiej dłoni rączka maszynki zapewnia jeszcze lepszą kontrolę podczas golenia.
  • System ruchomej główki, poprawia skuteczność powierzchni golącej i pozwala na precyzyjne prowadzenie ostrzy po twarzy, zapewniając większą dokładność golenia.
  • Otwarta, niezabudowana tylna część wkładu maszynki, ułatwia jej opłukiwanie i czyszczenie po goleniu.

Mobilna strefa golenia Gillette będzie dostępna w następujących miastach:
19.06.2014, Warszawa, Politechnika Warszawska – (godzina 10:00 – 17:00)
20.05.2014, Gliwice, Politechnika Śląska Gliwice – godzina 9:00 – 16:00)
22-23.05.2014, Wrocław, Uniwersytet Przyrodniczy – (22.05.2014 godzina 13.00 – 22.00, 23.05.2014 godzina 12.00 – 22.00)
30-31.05.2014, Warszawa,  SGGW – (godzina 10:00 – 22:00)

Udostępnij:
0