Face&Look > Anja Rubik: każda kobieta powinna stworzyć swój własny styl

Anja Rubik: każda kobieta powinna stworzyć swój własny styl

Anja Rubik, którą już wiosną będzie można oglądać jako prowadzącą program „Project Runway”, od lat jest ceniona za świetne wyczucie stylu. Modelka nie podąża ślepo za trendami i nosi tylko to, co jej się podoba.

 
Anja Rubik przez wielu określana jest „ikoną stylu”. Na wielkie gale czy przyjęcia zakłada kreacje od najlepszych światowych projektantów, takich, jak Gucci czy Elie Saab.

– Sądzę, że to jest bardzo istotne dla każdej kobiety, żeby nie śledzić tych trendów, tylko stworzyć swój własny styl. Jeżeli mi się coś podoba, to dzwonię do danego projektanta, mówię: słuchaj, prowadzę „Project Runway” w Polsce, założyłabym to. I oni mi to wysyłają – zdradza agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anja Rubik.

Anja Rubik zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem w modelingu jest ciało, dlatego chwali inne znane polskie modelki, które nie wstydzą się go eksponować.

–  Wszystkie nasze modelki, te za granicą, które odnoszą duże sukcesy, mają bardzo zdrowe podejście do swojego ciała i do nagości. Absolutnie się nie wstydzą swojego ciała. Od Małgosi Beli po Magdę Frąckowiak, Kasię Struss - wszystkie naprawdę świetnie się czują w swoim ciele – mówi Anja Rubik.

2 marca na antenie TVN ruszy polska wersja programu „Project Runway”, w którym o tytuł najlepszego projektanta będzie walczyć trzynastu kandydatów. Program poprowadzi Anja Rubik, którą wcześniej można było zobaczyć w innym modowym programie stacji – „Top Model. Zostań Modelką”. 
 
Jak myślicie, Anja sprawdzi się w roli prowadzącej programu? Będziecie oglądać „Project Runway”?
 
 

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście, koniecznie Polubcie nasz profil na FB. :)

Dodaj komentarz

Komentarze

bbo

Z pewnością postaram się obejrzeć pierwszy odcinek. Z ciekawości. Od niego będzie zależało, czy zdecyduję się na śledzenie pozostałych.
Jeśli chodzi o Anję to może i jest ikoną stylu, ja jakoś tego nie dostrzegam, aczkolwiek cieszę się, że odnosi sukcesy na skalę światową.

bozenkaxxj

Z chęcią zobaczę jak Anja sprawdza się w roli prowadzącej program „Project Runway” pomimo, że nie jest moją ulubienicą

cheljo

Nie wiem czy uda mi się obejrzeć pierwszy odcinek,nie wzbudza we mnie aż takiego zainteresowania. Anja dla mnie nie jest ikoną stylu,nie widzę w niej nic pięknego, ale ja się nie znam, bo jestem tylko zwyczajnym człowiekiem.Ale niech się jej wiedzie.

dark_forest

Ależ Amerykę odkryła, że "każda kobieta powinna mieć swój własny styl"... to przecież banał!
Trudno JEJ styl oceniać, bo przecież oglądamy ją na zdjęciach z kampanii czy pokazach, gdzie nie nosi tego, co sama wybrała, tylko w co ktoś ją ubrał!
Programu na pewno nie będę oglądać - nie zniosłabym jej wymądrzania się i seplenienia... Na pewno nie należę do grona jej fanek.

BOZEAGA

Nie jestem jej fanka i nie będe oglądac programu z nia ,coz kazdy lubi inne zeczy osoby. Co do samej anji to co co prawda jest modelka na wielką skalę ,nosi piękne i drogie kreacje najlepszych projektantów jednak ja niewiem czy jest tak piękna jak to piszą ,myslę że jest wiele ładiejjszych modelek ,ale powodzenia w prowadzeniu programu.

francesca

Dołączam się do grona "nie"-fanek Anji..

wilma74

Nie lubię tego typu programów,za Anją nie przepadam. Telewizji mało oglądam,wolę obejrzeć dobry dokument.

Masza

Dokładnie,cóż to za stwierdzenie - o odkryciu własnego stylu.Każda z nas od dawien dawna o tym wie.Program może i bym obejrzała,aczkolwiek nie mogę znieść jej głosu,także sobie podaruję.

Yoanne91

Polka, która osiągnęła sukces i z tego się bardzo cieszę;) jednak jak kogoś jest za dużo w mediach to się przejada.

angel3312

wygląda strasznie, jak dla mnie jest za chuda...

Marcela91

nie moge sie doczekać tego programu

gamzurek5

Obejrzałam wczoraj drugi odcinek programu i mam mieszane uczucia. Młodzi projektanci świetni, zadania bardo trudne , które wymagają dużej kreatywności, niestety program jest słabo zrealizowany, jurorzy jacyś tacy niemrawi, prowadząca również, zero emocji, tak sztywno jakoś. Oglądam tylko dla podpatrywania pracy projektantów.

S-wa

to prawda Biggrin