Anna Krzyżanowska pracuje nad nową kolekcją.

Po dobrze przyjętej kolekcji sukien ślubnych Anna Krzyżanowska odniosła kolejny sukces. Kreacja, w której Edyta Herbuś pokazała się na tegorocznym Balu Dziennikarzy, została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kreacji autorstwa Krzyżanowskiej. Projektantka twierdzi, że ważniejsze od uznania mediów jest dla niej zadowolenie każdej klientki. Przyznaje też, że już pracuje nad nowym pokazem.

Edyta Herbuś od kilku lat współpracuje z Anną Krzyżanowską. Na tegoroczny Bal Dziennikarzy także włożyła kreację autorstwa swojej ulubionej projektantki. Była to długa, zabudowana czarna suknia, która podkreśliła idealną sylwetkę aktorki. Kreacja wzbudziła zachwyt stylistów i dziennikarzy, którzy zgodnie stwierdzili, że tancerka wyglądała zarówno elegancko, jak i seksownie.

 Intensywnie pracuję i nie śledzę tego, co dzieje się w mediach. Na temat kreacji rozmawiałam tylko z Edytą. Zadzwoniłam do niej i zapytałam się po prostu, czy była zadowolona. Edyta jest moją klientką, dlatego jej zdanie było dla mnie najważniejsza. Nie wiem, co się dalej się działo, nie interesuję się tym, tylko po prostu robię swoje – mówi Anna Krzyżanowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Kreacje Anny Krzyżanowskiej niejednokrotnie przysparzały Edycie Herbuś bardzo pozytywnych opinii stylistów i dziennikarzy modowych. Jeden z kobiecych magazynów określił nawet tancerkę mianem ikony mody i stylu. Wśród fanek projektów Krzyżanowskiej znajdują się także inne polskie gwiazdy, m.in. Halina Mlynkova, Olga Bołądź, Marika, Ewa Chodakowska, Kinga Preis i Joanna Moro. Anna Krzyżanowska przyznaje, że nie zastanawiała się dotąd, czy popularność jej projektów wśród znanych osób przekłada się na większą liczbę klientek.

– Myślę, że chyba na wizerunek, na to, jak ludzie mnie postrzegają, czy bardziej kojarzą moje nazwisko. Może coś takiego się dzieje, ale realizuję swoją pasję ku radości – mam nadzieję – wielu kobiet – mówi Anna Krzyżanowska.

Projektantka znana jest z tego, że w przeciwieństwie do większości twórców mody, nie przygotowuje kolekcji sezonowych. Pod koniec grudnia zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję kreacji ślubnych „Love is the answer”. W bardzo dobrze dobrze przyjętej kolekcji znalazły się długie koronkowe suknie opływające sylwetkę, garnitur w komplecie ze spodniami typu palazzo oraz krótkie, dziewczęce sukienki. Krzyżanowska już pracuje nad kolejnym pokazem, który odbędzie się prawdopodobnie pod koniec kwietnia. 

– Oczywiście będzie to pokaz niestandardowy, na który oprócz tego, że pokażę kreacje i to, co nosimy na sobie, to pokażę także, co mi w duszy gra – zapowiada Anna Krzyżanowska.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

weronkaa84

Sukienka Edyty z tego balu była prosta, elegancka i z klasą. Bardzo mi się podobała. Z niecierpliwością czekam na nową kolekcję pani Ani Smile

bozenkaxxj

Sukienka Edyty Herbuś była super, tak więc czekam na nowa kolekcję.

basiamiecz715

Pani Edyta Herbuś to piekna kobieta ,a w kreacji na Balu Dziennikarzy wyglądała olśniewająco.Brawo dla projektantki.

justajustyna

no czy ja wiem czy ta sukienka była najpiękniejsza jak dla mnie za prosta juz wole Olejnik z pióropuszem przynajmniej coś się dzieje

OLIWIA25

Jestem ciekawa kwietniowego pokazu i tego co się kryje pod stwierdzeniem:,,pokażę także, co mi w duszy gra''. Zobaczymy czym nas zaskoczy Anna Krzyżanowska.

sisi13

No to czekamy...Herbuś akurat bardzo dobrze wypadła, ale jedna sukienka kolekcji nie czyni.

aneczka56

Nie oglądałam więc się nie wypowiem bo nawet nie wiem o co chodzi.

Marylka771

Podobała mi się ta sukienka

agusia65

Edyta wyglądała wspaniale

Malinka23

Suknia Edyty piękna

kasiaa

Przyznam, że musiałam sprawdzić w co była ubrana Edyta Herbuś:) sukienka ładna, prosta ale jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła

brendi

Pamiętam tą sukienkę, faktycznie była zjawiskowa Biggrin

brendi

Pamiętam tą sukienkę, faktycznie była zjawiskowa Biggrin

gamzurek5

Sukienka rzeczywiście klasyczna i elegancka, z chęcią będę podpatrywała projekty pani Anny ( o której szczerze powiedziawszy wcześniej nie słyszałam).

anecia

Sukienka bardzo ładna a więc czekamy na kolejną kolekcję.

Pollinaa

Bardzo obiecująca kolekcja

nadii2424@wp.pl

Gratuluję sukcesu

Masza

Nie mam pojęcia jak wyglądała owa sukienka,jak również nigdy nie słyszałam o tej pani.

elcia1995

Pani Edyta zawsze w swoich kreacjach pieknie się prezentuje Smile

wampa

i jak kolekcja?

produkty partnerów