Face&Look > ZDROWIE > Kultura > Anna Samusionek w świetnej formie. Możecie sią z nią spotkać na warsztatach!

Anna Samusionek w świetnej formie. Możecie sią z nią spotkać na warsztatach!

Anna Samusionek dała popis swoich umiejętności aktorskich na interaktywnych charytatywnych warsztatach z publicznością. Od lat nie była w takiej znakomitej formie!

 
Aktywność zawodowa Anny Samusionek nie ogranicza się wyłącznie do stałej obecności w serialu „Na Wspólnej” w roli dość demonicznej Ilony Zdybickiej. Jak się okazuje, aktorka wystawia monodramy „Narkomanka” i „Pan Tadeusz na wesoło”, ale w ostatnim czasie najbardziej skupiła się na warsztatach „Jestem emocją”.
 
 
Trzy lata temu aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”. Publiczność entuzjastycznie zareagowała na odegrane scenki, w których miała okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce. 
Niedawne spotkanie Anny Samusionek z publicznością, które odbyło w Talaria SPA w Trojanowie, miało charakter charytatywny i wspierało fundację Wiedza i Rozwój. Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów w warsztatach wzięło udział ok. 100 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadził dziennikarz Michał Misiorek. 
 
 
Życiowe doświadczenia prelegentki pozwalają jej na bardzo wiarygodne przekazywanie idei zawartych w programie wystąpienia, w które bardzo angażuje się publiczność. Idea jest prosta, uniwersalna, powracająca do korzeni prawie każdej religii: wiary, nadziei i miłości, z naciskiem na miłość, co autorka warsztatów podkreśla cytatami z Biblii.
Znając historię p. Anny można było się spodziewać, że pomysł na taką aktywność zawodową sprawdzi się znakomicie. Sama aktorka od wielu lat nie była w tak świetnej formie. Tylko pozazdrościć wyglądu, figury i klasy.
 
Partnerzy: Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Caroline Abram , Lillys Little Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój, Pink Lobster, San Pellegrino
 
Patroni medialni: modaija.pl, urodaizdrowie.pl, kobietamag.pl, women-news.pl, faceandlook.pl, planetakobiet.com.pl, imperiumkobiet.pl, lawbusinessquality.pl, oczy-mag.pl, towntrendy.pl, beautyfashionhealth.pl, mojaharmoniazycia.pl, ATV, flesz.news, creativemagazine.pl
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

JACK

Byłem na spotkaniu, faktycznie jest w formie Smile 

Kotik

Dobrze widzieć znów panią Anię. Jak ona to robi, że tak świetnie wygląda?