Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Azjatycki rytuał młodości z marką Perfecta

Azjatycki rytuał młodości z marką Perfecta

Azjatycki rytuał młodości to wieloetapowy program pielęgnacyjny, którego konsekwentne stosowanie znacząco poprawia stan skóry i gwarantuje młody wygląd. Pełny rytuał to słynne 10 kroków, które można wykonać jedynie w 10 minut. 
10 minut to naprawdę niewiele, co więcej nie wszystkie 10 kroków trzeba wykonywać codziennie, są etapy które wykonuje się co kilka dni np.: peeling czy maseczkę. Przede wszystkim trzeba eksperymentować i wsłuchać się w potrzeby swojej skóry, tak aby zaadaptować rytuał jak najlepiej dla siebie. Jednym z głównych założeń azjatyckiej pielęgnacji jest stosowanie kosmetyków warstwowo, jeden na drugi. W związku z tym mają one lekkie, szybko wchłaniające się konsystencje. Podstawą, a wręcz oczywistą cechą kosmetyków, jest głębokie nawilżenie, dlatego niemal każdy kosmetyk stosowany podczas rytuału ma właściwości silnie nawilżające. Drugą najważniejszą cechą produktów jest anti-aging, czyli silne działanie przeciwzmarszczkowe.
 
Krok 1
Nnawilżające oczyszczanie i demakijaż – czyli podstawa, która gwarantuje, że każdy następny kosmetyk zadziała z pełną siłą. Zgodnie ze sztuką w pierwszej kolejności należy za pomocą wacika usunąć ze skóry makijaż i zanieczyszczenia, a potem dodatkowo dokładnie umyć twarz wodą, wykonując masaż. Ryżowe mleczko-lotion do demakijażu lub mycia twarzy – oczyszcza, usuwa makijaż, detoksykuje.
 
Krok 2
Intensywne nawilżenie – serce azjatyckiego rytuału, dostarcza skórze wodę, dzięki czemu składniki aktywne dostarczane w kolejnych etapach lepiej wnikają i silniej działają, a skóra staje się miękka. Serum na dzień i na noc – głęboko nawilża, detoksykuje i redukuje zmarszczki.
 
Krok 3
Przeciwzmarszczkowa pielęgnacja twarzy – łączy działanie nawilżające z dobranymi do wieku skóry składnikami aktywnymi o działaniu przeciwzmarszczkowym. Dodatkowo wspiera barierę ochronną skóry i przeciwdziała negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych. Krem na dzień i na noc dopasowany do wieku skóry (45+, 55+, 65+) – silnie redukuje zmarszczki i nawilża.
 
Krok 4
Pielęgnacja oczu – według Azjatek oczy zdradzają wiek i stan skóry. Podkrążone, czy opuchnięte postarzają. Dlatego jeden z kroków poświęcony jest właśnie skórze wokół oczu. Specjalnie dedykowany krem należy delikatnie wklepywać w skórę wokół oka, tak by niepotrzebnie jej nie naciągać. Taki zabieg dodatkowo poprawia mikrokrążenie i uelastycznia skórę. Krem pod oczy i na powieki – redukuje zmarszczki i rozjaśnia cienie pod oczami.
 
Krok 5
Uzupełnienie pielęgnacji – to zabiegi, które Azjatki wykonują 1-3 razy w tygodniu. Ich zadaniem jest wzmocnienie działania kosmetyków stosowanych na co dzień. Wśród nich są między innymi maski i peelingi. Maska – silnie nawilża i redukuje zmarszczki. Więcej informacji o produktach marki Perfecta na www.kosmetykiperfecta.pl
 

Linia kosmetyków Perfecta AZJAtica

Nowatorska linia kosmetyków oparta na azjatyckim podejściu do sztuki pielęgnacji. Bazuje na udowodnionym działaniu składników aktywnych pochodzących z Azji. Perfecta AZJAtica to nowoczesne, lekkie konsystencje kosmetyków, które stosowane warstwowo, jeden na drugi, tworzą kompletny azjatycki rytuał młodości.
 
 
Ryżowe mleczko-lotion do demakijażu lub mycia oczu i twarzy – oczyszczanie, nawilżenie, detox
Aksamitne mleczko do oczyszczania, demakijażu i mycia twarzy stworzone w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Idealne do każdego rodzaju cery niezależnie od wieku.
 
Serum na dzień i na noc – nawilżenie, detox, redukcja zmarszczek 
Serum o nowatorskiej konsystencji „serum to water” stworzone w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Detoksykuje i daje skórze natychmiastowe uczucie intensywnego nawilżenia i lekkości. Polecane do cery wymagającej redukcji zmarszczek. Uzupełnia działanie kremu do pielęgnacji twarzy.
 
Krem pod oczy i na powieki na dzień i na noc – redukcja zmarszczek, rozjaśnienie cieni
Aksamitny krem o wyjątkowej konsystencji „cream to oil” stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i rozświetlenia. Polecany do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu wymagającej redukcji zmarszczek i likwidacji cieni. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.
 
Maska na twarz, szyję i dekolt – intensywne nawilżenie, redukcja zmarszczek
Aksamitna maska o nowatorskiej konsystencji „cream to oil” stworzona w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe odczucie intensywnego nawilżenia i odżywienia. Polecana do pielęgnacji cery wymagającej regeneracji i redukcji zmarszczek.
 
 
 
Krem na dzień i na noc 45+ – redukcja zmarszczek, detox
Aksamitny krem o wyjątkowej konsystencji „cream to water” stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i wygładzenia. Polecany do pielęgnacji skóry wymagającej redukcji zmarszczek. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.
 
Krem na dzień i na noc 55+ – lifting, ujędrnienie
Aksamitny krem o wyjątkowej konsystencji „cream to oil” stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i liftingu. Polecany do pielęgnacji skóry wymagającej poprawy napięcia i redukcji zmarszczek. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.
 
Krem na dzień i na noc 65+ – silna redukcja zmarszczek
Aksamitny krem o wyjątkowej konsystencji „cream to oil” stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie odżywienia i nawilżenia. Polecany do pielęgnacji skóry wymagającej silnej redukcji zmarszczek. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.

fot. materiały prasowe

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Może być i Azja. Oby działało.