Beauty Mania

07
gru
2017
8

Beauty Mania – wielkie święto urody 9 grudnia w Morągu! Zapraszamy!

Beauty Mania to cykl eventów, które odbywają się w całej Polsce. Eventy są okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. 9 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkie Panie do Morąga!

04
gru
2017
5

Beauty Mania w Olsztynie i moc atrakcji – relacja z eventu!

Kolejny event z cyklu Beauty Mania odbył się w Olsztynie, 3 grudnia 2017 r. Tak jak poprzednie, i to spotkanie było wypełnione atrakcjami związanymi z wszystkim, co kojarzy się ze słowem „beauty”.  

29
lis
2017
2

Relacja z eventu Beauty Mania w Polkowicach – zapraszamy na film

Beauty Mania w Polkowicach to było prawdziwe święto urody, wypełnione atrakcjami. Zapraszamy do obejrzenia relacji.  

23
lis
2017
2

Beauty Mania w Myszyńcu – tak wyglądało święto urody. Zobacz film!

Event Beauty Mania w Myszyńcu już za nami! Święto urody trwało niemal cały dzień i wypełnione było atrakcjami. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

22
lis
2017
3

Beauty Mania – event w Polkowicach!

Beauty Mania to cykl eventów, które będą się odbywały w całej Polsce. Eventy będą okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Polkowic!

03
lis
2017
5

Beauty Mania – event w Olsztynie!

Beauty Mania to cykl eventów, które odbywają się w całej Polsce. Eventy są okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Olsztyna!

19
paź
2017
3

Beauty Mania – event w Myszyńcu!

Beauty Mania to cykl eventów, które będą się odbywały w całej Polsce. Eventy będą okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Myszyńca!  

10
paź
2017
12

Event Beauty Mania dla kobiet kochających piękno!

Beauty Mania to lokalny event dla kobiet kochających piękno! Jeśli lubisz zabawę kolorem, podążasz za trendami, śledzisz nowinki kosmetyczne lub po prostu dbanie o urodę sprawia Ci przyjemność – zapraszamy!   TWOJE ZAPROSZENIE -  https://www.faceandlook.pl/wymien-flmoney...