Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > PORADY > Blogerka Agnieszka Niedziałek opowiada o pielęgnacji włosów i zaprasza na spotkanie!

Blogerka Agnieszka Niedziałek opowiada o pielęgnacji włosów i zaprasza na spotkanie!

Dlaczego włosy są suche i matowe i czemu wysiłki wkładane w pielęgnację nie przynoszą efektów? Zapytaliśmy o to znaną i lubianą blogerkę Agnieszkę Niedziałek, która jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji włosów. Niebawem będzie też okazja, by spotkać się z Agnieszką i dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o włosy. 

 
— Często przychodzicie do mnie z pytaniami, dlaczego włosy są przesuszone mimo stosowania najróżniejszych środków — mówi Agnieszka Niedziałek. — Przyczyn może być kilka:
 
Po pierwsze zwróć uwagę na końcówki – mogą być przesuszone. Wrażenie przesuszenia może wynikać właśnie ze zniszczenia końcówek, a zniszczenie i rozdwojenie mają tendencję do pięcia się w górę. Najlepszym sposobem na końcówki jest ich podcięcie. Przy czym polecam thermo cut, czyli cięcie gorącymi nożyczkami, które domykają końcówki włosów. 
 
Po drugie sprawdź skład szamponu – może mieć za dużo protein. Szampon z keratyną, maska z keratyną, odżywka z keratyną… Producenci bombardują nas tego rodzaju produktami, a warto zachować rozsądek w ich stosowaniu. Produkty z tymi składnikami bezpiecznie jest stosować raz w tygodniu. 
 
Po trzecie nawilżaj mądrze. Może być tak, że nawet stosowanie produktów nawilżających nie przynosi efektów. Przyczyną może być fakt, że nawilżacze równie dobrze dostarczają nawilżenie włosom, jak i je zabierają. Kosmetyki z wysoką zawartością gliceryny, aloesu lub miodu warto zastosować jako pierwszy etap pielęgnacji, aby po nim nanieść np. olejową maską lub odżywkę.
 
Po czwarte sporządź domową mieszankę do włosów lub wybierz gotową. Ale nie pierwszą lepszą! O tym, jak sporządzić działające domowe maseczki i jakie wybrać skuteczne gotowe produkty, dowiecie się na spotkaniu, na które już dziś zapraszam. 
 
***
Agnieszka Niedziałek będzie na Was czekać w sobotę 22 września i w niedzielę 23 września 2018 w strefie Face&Look na targach Beauty Days. Poprowadzi panele dyskusyjne „Wszystko o Twoich włosach”. Na spotkania wejdą posiadacze biletów, które można kupić poprzez stronę FaceandLook: https://www.faceandlook.pl/strefa-facelook-na-beauty-days-tu-kupisz-bilet-z-niespodzianka
Bilet upoważnia też do otrzymania produktów do pielęgnacji włosów marki G-synergie.
 
Targi Beauty Days odbędą się w dniach 21-23 września 2018 r. w halach Ptak Warsaw Expo, al. Katowicka 62, Nadarzyn. Oprócz wielu atrakcji i stoisk poświęconych trendom w kosmetyce i fryzjerstwie będzie można odwiedzić strefę Face&Look stworzoną po to, by celebrować piękno.
 
#StrefaFacenadLook #BeautyStrefa
 

Dodaj komentarz

Komentarze

miisiek

200 flm

Beatris20

Ma Pani piękne włosy. Ja również dbam o sowje jak tylko mogę, ale faktycznie teraz jest tyle tego na rynku, że nie wiadomo na co się zdecydować i rownie łatwo przedobrzyć z ilością stosowanych kosmetyków.

Cameleonka

Podziwiam te włosy zwłaszcza na IG, robią wrażenie.

OLIWIA25

Włosy mega Smile

Patula

Tyle kosmetyków do włosów że trudno na szybko jest dobrać odpowiednie do swoich a szczególnie szampony 

eliska

Piękne włosy pozazdrościć

Agaagaja

Pani Agnieszka ma mega piękne włosy, podziwiam i zazdroszczę.