Face&Look > MODA > PORADY > Botki damskie – gdzie kupisz je najtaniej?

Botki damskie – gdzie kupisz je najtaniej?

Botki są jednym z najpopularniejszych modeli butów. Występują w wielu wersjach – na obcasie, na słupku i na płaskiej podeszwie. Sprawdź, gdzie kupić botki damskie najtaniej i co zrobić, żeby zakupy jeszcze bardziej się opłacały.

 

Botki damskie w sklepach online

Dzisiaj ogromną przewagą cieszą się zakupy przez Internet. Chodzi tutaj głównie o ceny, bo nie oszukujmy się, ale cena jest decydującym czynnikiem w procesie zakupowym. Dane buty mogą być cudowne i naprawdę bardzo nam się podobać, ale jeśli są drogie i nas na nie nie stać, to ich nie kupimy. Botki damskie w portalu 7BUTY mają zróżnicowane ceny, począwszy od kilkudziesięciu złotych za parę, po nawet kilka tysięcy złotych. Jedno jest natomiast pewne, że w sieci kupisz takie buty zawsze taniej, niż stacjonarnie. Niższe ceny są związane ze specyfiką sprzedaży internetowej, która jest po prostu mniej kosztowna. Jeśli sklep nie wydaje ogromnych pieniędzy na reklamę, to jego funkcjonowanie jest tak zoptymalizowane pod kątem finansowym, że może narzucić mniejszą marżę na produkty i tym samym przyciągnąć większe grono zainteresowanych klientów. Niska cena zawsze będzie skłaniała do zakupu a im taniej jest w danym sklepie, tym zawsze więcej sprzeda. Co do tego nie ma nawet najmniejszych wątpliwości.

Korzyści wynikające z zakupów online

Oczywiście błędem byłoby sprowadzanie wyższości zakupu botków damskich w Internecie wyłącznie do kwestii cenowych. Tak naprawdę sklepy internetowe oferują botki damskie w tak wielu modelach, że żaden sklep stacjonarny nie może im w tym dorównać. Powierzchnia sklepu stacjonarnego i przy tym konieczność estetycznej ekspozycji obuwia ogranicza liczbę butów, które można wystawić do sprzedaży. W sklepach online nie ma takiego problemu. Tam masz do wyboru ogromną liczbę butów od różnych producentów i wszystkie są na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie musisz jeździć po całym mieście w poszukiwaniu upatrzonego wcześniej modelu butów – możesz kupić każdy, a tym samym nie idziesz na kompromisy.
 
Kolejną ważną kwestią pojawiającą się w momencie, kiedy chcemy kupić botki damskie przez Internet, jest bezpieczeństwo takich zakupów. Część osób nadal obawia się tego rozwiązania, bo podejrzewają, że brak możliwości przymierzenia butów będzie skutkował źle dobranym rozmiarem albo że buty będą na żywo wyglądać inaczej, niż na zdjęciu w sklepie. To błędny tok myślenia. Przede wszystkim, w celu sprzedaży i ograniczenia liczby zwrotów, internetowe sklepy obuwnicze bardzo dokładnie opisują i fotografują swoje produkty. Zdjęcia zamieszczone w sklepach przedstawiają realne produkty i dodatkowo nie trzeba się sugerować samym rozmiarem butów. Wszystkie botki damskie mają określoną długość wkładki i ta długość jest podana. Wystarczy więc tylko zmierzyć długość swojej stopy i masz pewność, że buty będą pasowały. Dla pewności weź pół rozmiaru większe – po kilku godzinach „na nogach” stopy lekko puchną i precyzyjnie dopasowane buty mogłoby zacząć uciskać.
 
Ostatnim ważny aspektem zakupu botków przez Internet jest łatwość dokonania zwrotu. Z pewnością nie jest tak, że musisz ponosić konsekwencje złego wyboru butów – za małych, za dużych albo innych od modelu prezentowanego w ofercie. Chyba największą zaletą zakupów internetowych jest możliwość odstąpienia od umowy w czasie 14 dni od momentu odebrania zamówienia. Jeśli botki damskie kupione przez Internet nie będą ci z jakiegoś powodu odpowiadały, możesz je po prostu zwrócić i dostaniesz z powrotem pieniądze wydane na ich zakup.
Artykuł sponsorowany
 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Wow, jaka ilość butów!

Karolina Zając

Oczywiście przez internet Smile Sama ostatnio zamawiałam buty przez internet, bo wcześniej przeszłąm chyba z połowę sklepów z obuwiem w swoim mieście i nie mogłam znaleźć żadnych konkretnych butów dla siebie. Buty, na które mogłam sobie pozwolić wydawały mi się kiepsko wyknane i z cienkiej skóry, tak wiec nie miałam pewnosci, czy przetrwaja zimę. Buty, ktore z kolei mi sie podobały, były zdecydowanie zbyt drogie (nie pracuję i na razie jestem na utrzymaniu rodziców i stypendium, tak wiec jako biedna studencinka muszę liczyć złotówki). W sieci znalazłam za to buty niedrogie i konkretne, bo akurat natrafiłam na sezonową promocję. Trochę się obawiałam czy trafię z rozmiarem. Na szczęście buty okazały sie dla mnie odpowiednie Smile  https://deezee.pl/botki

Halina Dworak (niezweryfikowany)

W internecie jest przecież bardzo duży wybór butów. Ja od jakiegoś czasu robię zakupy tylko na 7buty.pl. Zawsze jestem zadowolona.