wyjątkowe zestawy kosmetyków w limitowanych seriach.

WAŻNE

Dostawa zawsze jest Darmowa

Zapoznaj się z REGULAMINEM SPRZEDAŻY

NAPISZ DO NAS

Biuro Obsługi Klienta:
flbox@faceandlook.pl, tel: 601 757 779 (Pon-Pt, 9-17)
Reklamacje i zwroty: reklamacje@faceandlook.pl
Marketing i media: monika.nogalska@faceandlook.pl
Kontakt dla blogerów: flbox@faceandlook.pl

Zapoznaj się z FAQ

F&L BOX to wyjątkowe, estetycznie zapakowane pudełko wypełnione po brzegi starannie dobranymi kosmetykami znanych oraz cenionych marek (polskich i zagranicznych). Pudełko zawiera pełnowartościowe kosmetyki lub/i miniatury, jest dostępne w limitowanej ilości w różnych odstępach czasowych.
Płatność za pudełko musi być wykonana od razu podczas składania zamówienia. Nieopłacone zamówienia (np. wprowadzone niepoprawne dane, przerwanie procesu zapłaty itd.) będę automatycznie anulowane. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie mogłaś dokończyć zakupu, w każdej chwili możesz powrócić do pierwszego etapu i ponownie złożyć nowe zamówienie.
Nie, cena za pudełko zawiera zarówno podatek VAT jak i koszt dostawy prosto do Twojego domu lub biura.
F&L Boxa możesz zamówić gdzie tylko zapragniesz, na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. F&L Boxów nie wysyłamy za granicę.
Podanie aktualnego numeru telefonu jest niezmiernie ważne w procesie dostawy pudełka F&L Box. Dokładamy wszelkich starań by Twoje pudełko F&L Box zostało jak najszybciej dostarczone na wskazany przez Ciebie adres. W przypadku, gdy kurier nie zastanie Ciebie w domu/biurze za pierwszym razem, może kontaktować się z Tobą telefonicznie, celem ustalenia terminu ponownego doręczenia Twojego pudełka.
Pudełka F&L Box dostarczane są za pośrednictwem kuriera, w ciągu 4 dni roboczych.
Przewoźnik dostarcza przesyłki w dniach roboczych między godziną 8:00 a 18:00. Prosimy o podanie takiego adresu dostawy, pod którym przebywasz w tym właśnie czasie. Jeśli kurier nie zastanie Cię za pierwszym razem, spróbuje jeszcze dwukrotnie w ciągu kolejnych dni. Kurier może też próbować kontaktować się z Tobą telefonicznie, dlatego tak ważne jest podanie aktualnego numeru telefonu.
Jeżeli chcesz zmienić adres dla stworzonego już zamówienia, skontaktuj się z nami pilnie (maksymalnie w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia) pisząc pod adres flbox@faceandlook.pl. W treści wiadomości podaj numer zamówienia oraz dane kontaktowe.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń niewidocznych w momencie dostawy pudełka F&L Box (np. w przypadku gdy opakowanie produktu uległo uszkodzeniu w skutek czego kosmetyk się rozlał, rozsypał etc.) jak również reklamacje dotyczące braku któregokolwiek z produktów będącego standardową zawartością pudełka F&L Box, należy zgłosić do BOK F&L Box niezwłocznie po stwierdzeniu uszkodzeń niewidocznych w momencie dostawy.
Pamiętaj, to bardzo ważne! Aby złożyć reklamację dotyczącą uszkodzeń niewidocznych w momencie dostawy, należy niezwłocznie na adres reklamacje@faceandlook.pl przesłać zdjęcia uszkodzonego produktu lub informację o braku któregoś z produktu będącego standardową zawartością pudełka F&L Box. Po weryfikacji przesłanych zdjęć i pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszonej w ten sposób reklamacji Face&Look prześle Tobie nowy kosmetyk. Podstawą do reklamacji nie jest różnica pomiędzy rzeczywistym wyglądem produktów, a ich obrazem na ekranie monitora.
Oczywiście, że tak. Zakupione pudełko F&L Box możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu dostarczenia zakupionego przez Ciebie pudełka. Pamiętaj jednak, że zwracane pudełko, w szczególności kosmetyki w nim zawarte nie mogą nosić śladów użytkowania oraz muszą posiadać oryginalne oraz niezniszczone opakowania. Pudełko musi zostać zwrócone w kompletnym zestawie, wraz z ze wszystkimi dodatkowymi produktami (próbki, materiały promocyjne, magazyn Face&Look). Zwroty dokonywane są na koszt zamawiającego. Nie akceptuje przesyłek za pobraniem. Zwroty powinny być dokonywane na adres: Face&Look SA ul. Równoległa 4a 02-235 Warszawa Zgodnie z art. 2 ust 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271), masz prawo odstąpić od umowy z Face&Look SA bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia otrzymania pudełka.. Oświadczenie dotyczące zwrotu pudełka powinno zostać przesłane na adres: Face&Look SA ul. Równoległa 4a 02-235 Warszawa
wyprzedane

5

3

wyprzedane

F&L BOX Be Organic – forever young

163,00 zł 116,00 zł

5

3

produkty partnerów