Face&Look > MODA > TRENDY > Kultura > Byliśmy na targach WOW Fashion – prawdziwym święcie mody!

Byliśmy na targach WOW Fashion – prawdziwym święcie mody!

1 września 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbyły się targi WOW Fashion. Wydarzenie zgromadziło wyselekcjonowane marki i najlepszych polskich projektantów, a projektantom umożliwiło dotarcie do szerszego grona odbiorców, pozyskanie nowych klientów i partnerów biznesowych.

Takich targów jeszcze nie było! WOW Fashion to zupełnie nowa koncepcja targów, w czasie których, obok strefy wystawienniczej, odbyło się mnóstwo atrakcji. Portal face&look miał zaszczyt objąć wydarzenie patronatem medialnym.

Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się pokazy mody. W pierwszej odsłonie pokazu swoje kolekcje zaprezentowały finalistki konkursu WOW Fashion Awards. I miejsce zajęła Ewelina Kowal, natomiast wyróżnienie oraz nagrodę publiczności otrzymała Magdalena Wilk-Dryło. Nowe kolekcje projektantek zobaczymy na stoiskach podczas wiosennej edycji WOW Fashion, kolekcja Eweliny Kowal pojawi się także w pokazie mody.

W drugiej oraz trzeciej odsłonie pokazów mody zobaczyliśmy kolekcje takich marek, jak: Lemoniade, Sjofne, Monika Sałapat Design, Martirosyan, Aleksandra Suska, Angelika Józefczyk, Everydayofficial, OTAKA Fashion, Lidia Kalita. Targi WOW Fashion 2019 to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przepiękne i wyjątkowe projekty zarówno na pokazach, jak i na profesjonalnie przygotowanych stoiskach.

Sporą frekwencją mogą poszczycić się także akademia WOW Fashion oraz panel dyskusyjny, podczas których poruszono wiele tematów związanych z branżą. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. jakie są najnowsze trendy w modzie, jak stworzyć markę luksusową, jak ją wypromować i podnieść sprzedaż, czy warto inwestować w rynek zagraniczny. Nie pominięto także tematów związanych z urodą dzięki wykładom o medycynie estetycznej, zdrowym stylu życia czy lekcji stylu.

Na scenie głównej zobaczyliśmy także Metamorfozy Stylu uczestników. Goście targów oddali się w ręce profesjonalistów, którzy spośród projektów zaprezentowanych przez wystawców stworzyli niezapomniane kreacje. W strefie beauty zarówno panie, jak i panowie mieli także okazję skorzystać z usług fryzjerskich ION Hair Design czy makijażowych Mary Kay oraz Velure.

argi WOW Fashion dołączyły także do akcji charytatywnej Banga vel Oda  zwierzyna w potrzebie! Podczas wydarzenia na stosiku marki Capeia Design można było zakupić dowolną biżuterię z kolekcji Czerwona nić. Cały dochód ze sprzedaży kolekcji autorstwa projektanta Władysława Kapeja został przeznaczony dla Bangi.

Ważnym punktem wydarzenia było rozdanie prestiżowych statuetek Polish Exclusive, które na scenie głównej wręczone zostały przez partnerów wydarzenia Tygrysy Biznesu oraz Polską Certyfikację Krajową. Do elitarnego grona laureatów dołączyli: Joanna Jabłczyńska, projektanci Viola Śpiechowicz, Lidia Kalia oraz Łukasz Jemioł, a także reprezentanci marki GelaVis Ha dr Andrzej Ignaciuk oraz dr Elżbieta Luty.

Targi swoją obecnością zaszczyciło wiele znanych osób m.in. Agnieszka Radwańska, Lidia Kalita, Viola Śpiechowicz czy Joanna Jabłczyńska, która wzięła także udział w panelu dyskusyjnym oraz miała przyjemność odebrać wspomnianą statuetkę Polish Exclusive 2019.

Na brak zainteresowania nie mogli narzekać również sami wystawcy,  którzy w mediach społecznościowych chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami na temat wydarzenia. Targi przyciągnęły wielu kupców, zainteresowanych niebanalną modą polskich projektantów. Osoby, które podążając za najnowszymi trendami na pierwszym miejscu stawiają oryginalność, dbałość wykonania i wysokiej jakości materiał wszystko to mogły znaleźć na stoiskach naszych wystawców.

 

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejną edycję targów, które odbędą się 15 marca 2020 r. w Business Club na PGE Narodowy  jeszcze większa przestrzeń, jeszcze więcej wystawców i atrakcji. Do zobaczenia na kolejnym święcie mody.

fot. Jakub Zych


 

Na dobry wygląd składają się nie tylko dobrze dobrane elementy garderoby, ale także wypielęgnowana uroda i makijaż. Po kosmetyki zapraszamy do sklepu faceandlook.com

BOX G-Synergie – pielęgnacja twarzy. W środku m.in. dwie maski oczyszczające G-Synergie, żel bambusowy z krzemem G-Synergie i opaska kosmetyczna G-Synergie. Cena 89,70 zł

 

Dodaj komentarz