Certyfikowane kometyki OnlyBio z lewanem z oleju rzepakowego

Certyfikowane kometyki OnlyBio z lewanem z oleju rzepakowego

Zastosowany w naszych kremach do twarzy oraz kremach do rąk i paznokci innowacyjny, naturalny składnik – biorafinowany lewan z rzepaku – długotrwale nawilża skórę. Tworzy na powierzchni skóry film, hamując utratę wody z głębokich warstw skóry. Jest efektywnym zamiennikiem dla silnie nawilżającego kwasu hialuronowego. Pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna. Poprawia koloryt i strukturę powierzchni skóry oraz łagodzi podrażnienia. Działa przeciwzapalnie oraz absorbuje promieniowanie UV, szczególnie w zakresie UV-C, chroniąc skórę przed degradacyjnym działaniem słońca.

Zastosowany w kremach do twarzy oraz kremach do rąk i paznokci innowacyjny, naturalny składnik  biorafinowany lewan z rzepaku – długotrwale nawilża skórę. Tworzy na powierzchni skóry film, hamując utratę wody z głębokich warstw skóry. Jest efektywnym zamiennikiem dla silnie nawilżającego kwasu hialuronowego. Pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna. Poprawia koloryt i strukturę powierzchni skóry oraz łagodzi podrażnienia. Działa przeciwzapalnie oraz absorbuje promieniowanie UV, szczególnie w zakresie UV-C, chroniąc skórę przed degradacyjnym działaniem słońca.

• łagodnie działający olej ze słonecznika zawierający m.in. fitosterole, poprawiający zdolności regeneracyjne oraz dzięki właściwościom antyoksydacyjnym zapobiegający starzeniu skóry

• masło shea, efektywnie wygładzające i zmiękczające skórę

• roślinne poliglicerydy działające przeciwzmarszczkowo

• kojący i odżywiający olejek migdałowy

• silnie nawilżający olej z sezamu

• ekstrakt z aloesu działający antyseptycznie, zwężający pory i normalizujący aktywność gruczołów łojowych

• chłonna celuloza absorbuje nadmiar sebum, pozostawiając skórę naturalnie matową.

 

W kremach do rąk i paznokci dodatkowo występują:

• poprawiający kondycję paznokci olej rycynowy,

• zmiękczający i natłuszczający wosk karnauba.

 

Wszystkie produkty są wegańskie, testowane dermatologiczne i biodegradowalne. 0% SLS, SLES, PEG, PRB, GMO, silikonów, parafin, wazeliny, olejów mineralnych, substancji zwierzęcych.


fot. materiały prasowe

Kosmetyki OnlyBio dostępne są w sklepie faceandlook.com

Udostępnij:
0