Chcesz zacząć biegać? Eksperci adidas Running odpowiedzą na Twoje pytania!

Chcesz zacząć biegać? Eksperci adidas Running odpowiedzą na Twoje pytania!

Na stronie – adidas.bieganie.pl znajdziecie moduł, który pozwala zadawać pytania ekspertom oraz ich artykuły – odpowiedzi.

Do Waszej dyspozycji są najlepsi specjaliści

Na pytania związane z treningiem biegowym odpowie aż dwóch fenomenalnych profesjonalistów! Pierwszym z nich jest Tomasz Lewandowski, były wyczynowy biegacz, a obecnie trener najlepszych polskich biegaczy, w tym swojego młodszego brata – Marcina Lewandowskiego, mistrza Europy na 800m z Barcelony i wielokrotnego rekordzisty kraju. Drugim z trenerów adidas jest Julita Kotecka. To aktywna biegaczka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, fizjoterapeutka.

Julita Kotecka – ekspert adidas Running prowadziła m.in. oficjalną rozgrzewkę przed 9. PZU Półmaratonem Warszawskim

 

Kolejnym z ekspertów jest Katarzyna Biłous, dyplomowany specjalista dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Jeśli chcielibyście przekonać do biegania swoich znajomych lub znaleźć dodatkową motywację do treningów to odpowiednią osobą jest kolejny z ekspertów biegowych adidas – Wojciech Herra, psycholog, współtwórca projektu psychologiasportu.pl.  Jest z nami także Łukasz Wilgocki, znakomity fizjoterapeuta z poradni Fizjoclub. To od niego dowiecie się m.in. tego, jak, kiedy i dlaczego warto się rozciągać!

Zawsze na bieżąco!

 

Na stronie adidas.bieganie.pl/ w każdym tygodniu pojawiają się artykuły ekspertów oraz najświeższe doniesienia o tym, co nowego biegaczom zgotował adidas.  

Jesteście z nami? To biegajmy. Razem!

Udostępnij:
0