Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Clip in, czyli długie i gęste włosy w 5 minut

Clip in, czyli długie i gęste włosy w 5 minut

Uwarunkowania genetyczne, uszkodzenie mieszków włosowych czy zaburzenia hormonalne przyczyniają się do gorszej kondycji włosów, co może być jednoznaczne z utratą szansy na piękną fryzurę, ale wcale nie musi. Przedłużanie włosów metodą clip in pozwala błyskawicznie doczepić dodatkowe pasma bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim.

Doczepiane włosy clip in – piękna fryzura w 5 min

Profesjonalne przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich zakłada długotrwały efekt utrzymujący się na włosach nawet do kilku miesięcy, jednak zabiegi doczepiania naturalnych włosów, w zależności od wybranej metody, często są czasochłonne i dość kosztowne. Doczepiane włosy clip in to wysoce skuteczny i szybki sposób na przedłużenie włosów w warunkach domowych. Zestawy do przedłużania włosów metodą clip in zawierają kilka elementów o zróżnicowanej długości naturalnych pasm, co pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt długich i gęstych włosów bez wychodzenia z domu. Doczepy clip in to zdecydowanie najszybsza metoda doczepiania włosów spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Włosy doczepiane clip in – bezinwazyjne przedłużanie włosów

Przedłużane włosy metodą clip in pozwalają szybko i łatwo przeprowadzić metamorfozę swojej fryzury, ale to nie jedyne zalety tego rozwiązania. Włosy doczepiane clip in pozwalają przedłużyć kosmyki bez destrukcyjnego wpływu na naturalną strukturę włosów, jak również skóry głowy. Naturalne włosy clip in zakłada się za pomocą specjalnych spinek, które utrzymują pasma włosów na właściwym miejscu, jednocześnie nie obciążając własnych kosmyków czy cebulek. Doczepianie włosów clip in to w pełni bezpieczna metoda wydłużania włosów na zimno, która sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów.

Doczepiane włosy na spinki – różnorodność stylizacji

Domowa metoda na długie włosy, jaką z pewnością są wysokiej jakości włosy clip in, pozwala nie tylko zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, ale daje niemal nieograniczone możliwości stylizacji włosów. Kobieta zmienną jest, dlatego warto, by doczepiane włosy mogły być poddawane zabiegom termicznym czy koloryzacyjnym bez uszczerbku na ich wyglądzie czy żywotności. Włosy clip in naturalne to szansa na eksperymentowanie z fryzurami – włosy doczepiane naturalne europejskie pozwalają na prostowanie, kręcenie, suszenie suszarką, modelowanie na szczotce, podcinanie, a nawet farbowanie.

Pielęgnacja naturalnych włosów clip in

Doczepy clip in z naturalnych włosów europejskich mogą z powodzeniem służyć nawet przez kilkanaście miesięcy, jednak aby tak się stało, doczepiane włosy powinny być poddawane regularnym zabiegom pielęgnacyjnym. Przy codziennym zakładaniu włosów clip in warto myć je delikatnym szamponem regenerującym lub nawilżającym przynajmniej raz w tygodniu. Przy okazjonalnym używaniu doczepów wystarczy jedno mycie na miesiąc. Warto również stosować lekkie odżywki do włosów zniszczonych bez zawartości sztucznych silikonów.

Materiał partnera


Na udane zakupy w promocyjnych cenach zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Dodaj komentarz