Conrado Moreno

Siła

Przed kilkoma dniami rozmawiałem z byłym zawodowym piłkarzem, Rafał Kosiec w wyniku upadku w marcu 2016 roku złamał kręgosłup w odcinku szyjnym. Lekarze dawali Mu 80% szans na przeżycie, 20% szans na to, że jeśli przeżyje, poruszać się będzie do końca swych dni na wózku inwalidzkim. Pięć i pół roku po wypadku, porusza się sam na własnych nogach, prowadzi samochód, prowadzi w pełni sprawny i aktywny tryb życia i choć zmaga się ze straszliwym bólem to, co wydawało się dla Niego w pewnym momencie Jego życia niemożliwe, czyli chodzenie-stało się możliwe!

Conrado Moreno

O marzeniach

Od kilku tygodni chodzą mi po głowie słowa wypowiedziane przez pewną elegancką Panią, którą poznałem przed rokiem na warszawskim torze Służewiec. 

Conrado Moreno

Zmiany.

Podobno tylko zmiany są pewne w naszym życiu. Na niektóre oczekujemy niedowierzając, że kiedykolwiek nastąpią. Są też zmiany, które zdarzają się nieoczekiwanie. Zmiany, o których chcielibyśmy zapomnieć lub takie przed którymi się bronimy.

Conrado Moreno

Po dwóch latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego portalu Face and Look.

Po dwóch latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego portalu Face and Look.  Bardzo się cieszę, z możliwość kontynuacji dialogu z szerokim gronem społeczności, jaka powstała przez 10 lat wersji drukowanej Face and Look. Świat się zmienia, wersje papierowe wydawnictw zajmują...

Conrado Moreno

Conrado Moreno w wywiadzie z Natalią Janoszek, gwiazdą Bollywood

Natalia Janoszek – pierwsza Polka, która jest gwiazdą w Bollywood. Nagrodzona indyjską nagrodą filmową dla najlepszej aktorki międzynarodowej za najlepszą główną rolę żeńską. Autorka książki, prezenterka telewizyjna oraz reprezentantka Polski na międzynarodowych konkursach piękności. Gra...

Conrado Moreno

Urodzony w smokingu – Conrado Moreno rozmawia z Jackiem Borkowskim

Jacek Borkowski, aktor filmowy i teatralny, który zagrał ponad 180 ról. O swoim życiu i pracy rozmawia z Conrado Moreno.  

Conrado Moreno

Conrado Moreno rozmawia z mistrzem krawiectwa Janem Leśniakiem

Oto historia miłośnika krawiectwa, autora książek „O szyciu” oraz „Jak szyć”. Poznajmy świat projektanta Jana Leśniaka.  

Conrado Moreno

Wywiad F&L: Conrado Moreno rozmawia z gitarzystką Magdaleną Czwojdą

Jedyna w Polsce gitarzystka grająca na gitarze akustycznej, elektrycznej, i klasycznej w niezwykle zróżnicowanym repertuarze. Magdalena Czwojda w rozmowie z Conrado Moreno opowiada o sobie i swojej pasji.  

Conrado Moreno

Conrado Moreno z Olgą Kowalską o aktorstwie, wzruszeniach i rozśmieszaniu

Conrado Moreno tym razem rozmawia z Beatą Olgą Kowalską, aktorką dramatyczną, komediową, musicalową, choreografem.  

Conrado Moreno

Projekt egoistka. Z Dagmarą Skalską rozmawia Conrado Moreno

Dagmara Skalska, blogerka, malarka, autorka projektu „Projekt egoistka” i poradników dla kobiet. Z panią Dagmarą rozmawiał Conrado Moreno.

Conrado Moreno

Conrado Moreno i królowa driftu. Przeczytaj wyjątkowy wywiad!

Conrado Moreno w rozmowie z jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce, nazywaną królową driftu – Karoliną Pilarczyk.  

Conrado Moreno

W rytmie flamenco. Tylko u nas! Conrado Moreno rozmawia z tancerką Martą Robles

Conrado Moreno, redaktor naczelny magazynu Face&Look jest autrem cyklu wywiadów Cafe Con Leche z Conrado Moreno. W każdym opowiada o sobie i swoich pasjach ktoś wyjątkowy. Ty razem to Marta Dębska, pseudonim artystyczny Marta Robles. Tancerka, choreografka i doświadczona instruktorka tańca....

Conrado Moreno

produkty partnerów