Czas na piękny uśmiech!

Chyba każdy marzy o pięknym uśmiechu. Uśmiech zwiększa naszą atrakcyjność i pewność siebie. Niestety, nie każdy jest z niego zadowolony, a zgryz staje się barierą dla swobodnego uśmiechania się. Wady zgryzu mogą również wywoływać problemy medyczne, dlatego ich leczenie jest bardzo istotne.

Krzywe zęby a problemy ze zdrowiem

Estetyka nie powinna być jedynym czynnikiem motywującym do zadbania o zgryz. Należy również wziąć pod uwagę względy zdrowotne. Nieprawidłowe ustawienie zębów lub nadmierne ich ściśnięcie może być przyczyną powstawania ubytków. Źle ustawione zęby powodują szybszą erozję, wrażliwość i złe funkcjonowanie stawu skroniowo-żuchwowego, co prowadzi do bólów głowy, szyi i pleców. Mogą wystąpić również zaburzenia żucia, niedomykanie się ust, a nawet problemy z mówieniem. Spokojnie! Można temu zapobiec odpowiednim leczeniem ortodontycznym.

 

Proste zęby na kilka sposobów

Proste zęby można osiągnąć różnymi sposobami. Najpopularniejszy z nich to aparat stały, który mocuje się do zębów za pomocą kleju, drutu, gumek, i łuków. Niestety taki aparat bardzo rzuca się w oczy. Leczenie nim jest zazwyczaj dość długotrwałe i wymaga regularnych wizyt u ortodonty, w celu poprawienia elementów aparatu. Jego największym plusem jest duża skuteczność w leczeniu zaawansowanych wad zgryzu. Jednak przy lżejszym problemie, może on nie być tak wygodny i skuteczny jak alternatywa w postaci przezroczystych nakładek ortodontycznych.

 

Proste zęby dzięki przezroczystym nakładkom

Przezroczyste nakładki Hello Smile to świetna alternatywa dla stałego aparatu ortodontycznego. Hello Smile to dyskretne, przezroczyste nakładki z tworzywa sztucznego, idealnie dopasowane do pacjenta. Zapewniają piękne, proste zęby w krótkim czasie.

Nakładki Hello Smile to najlepsza inwestycja w piękny uśmiech! W przeciwieństwie do nakładek, aparat stały charakteryzuje się brakiem dyskrecji, a jego obecność w jamie ustnej może powodować wiele nieprzyjemnych skutków, takich jak: podrażnienia, zniszczenie szkliwa, pojawianie się przebarwień, rozwój próchnicy. W skrajnych przypadkach, by założyć aparat stały, konieczne jest usunięcie zdrowego zęba. Nakładki Hello Smile nie powodują takich problemów. To wybór dużo mniej inwazyjny, który diametralnie zmienia uśmiech bez skutków ubocznych.

 

Jak przebiega leczenie?

Jak przebiega leczenie nakładkami ortodontycznymi? To proste! Na początku należy wypełnić formularz kwalifikacji wstępnej - jest to prosty sposób na sprawdzenie, czy nakładki ortodontyczne są dla Ciebie. Po wypełnieniu formularza należy umówić się na wizytę, podczas której zostanie wykonany skan 3D jamy ustnej. Następnie otrzymasz maila z planem leczenia i wizualizacją uśmiechu po zakończeniu leczenia. Po zaakceptowaniu planu leczenia, Hello Smile kontaktuje się z pacjentem w celu dokończenia całego procesu. Po wszystkich krokach przesyłany jest pakiet nakładek, które należy stosować zgodnie z zaleceniami. Nakładki należy nosić przez co najmniej 22 godziny na dobę oraz wymieniać je co 2 tygodnie. Zmiany nakładek co 14 dni zapewniają powolne zmiany w układzie zębów, chroniąc je tym samym przed uszkodzeniami. W trakcie leczenia należy wykonywać cotygodniowe zdjęcia zębów, według instrukcji otrzymanej wraz z nakładkami. W ten prosty sposób można udokumentować postęp leczenia bez konieczności wizyty u lekarza.

 

Jeśli jesteście zainteresowane leczeniem nakładkami ortodontycznymi, mamy dla Was kod rabatowy do wykorzystania w formularzu zgłoszeniowym na stronie Hello Smile. 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Hello Smile

 

Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów