Czuła opieka z kosmetykami PAT&RUB SWEET

Czuła opieka z kosmetykami PAT&RUB SWEET

Kosmetyki SWEET:

  • Spełniają kryteria naturalności w rozumieniu stowarzyszeń producentów kosmetyków naturalnych 
  • Są łagodne i miłe w użyciu
  • Mają w sobie tylko to co potrzebne skórze dziecka
  • Są przebadane dermatologicznie
  • Posiadają zamykane próżniowo, higieniczne opakowania lub tuby
  • Są hipoalergiczne: skomponowane tak, aby zminimalizować prawdopodobieństwo reakcji alergicznej
  • Seria kosmetyków PAT&RUB SWEET jest rekomendowana przez Fundację Kobieta i Natura.

Dzieci lubią kąpiele pełne piany!

W łazienkowych misjach, przy udziale statków podwodnych i odważnych gumowych kaczuszek, możemy użyć np. Szamponu i Płynu do Mycia dla Niemowląt i Dzieci SWEET. Wspaniale się pieni, nie przesusza skóry i łagodnie myje ciało i włosy, nie szczypie w oczy. Dzieci i rodzice lubią go za delikatnie słodki zapach. Z powodzeniem może stać się kosmetykiem rodzinnym – idealnym dla dużych i małych domowników.

Pojemność: 250 ml, cena promocyjna: 39,00 zł zamiast 45,00 zł.

Pojemność: 500 ml, cena promocyjna: 59,00 zł zamiast 79,00 zł. 

 

Dzieci mają czułą, delikatną skórę.

Balsam Nawilżający do Ciała dla Niemowląt i Dzieci polecamy do skóry z problemami – doskonale radzi sobie z przesuszeniem, podrażnieniem, zaczerwienieniem. Zawiera oleje roślinne bogate w kwasy Omega, które doskonale odbudowują warstwę lipidową skóry dziecka. Są tu też oleje, woski i wyciągi z roślin o przebadanych właściwościach łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia. Może być używany do codziennej pielęgnacji ciała niemowlaków i dzieci. Znakomicie sprawdzi się w przypadku skóry przesuszonej i podrażnionej, również u dorosłych wrażliwców!

Pojemność: 200 ml, cena promocyjna: 39,00 zł zamiast 49,00 zł.

 

Dzieci potrzebują Twojej bliskości i czułości.

Oliwka do Ciała i Kąpieli dla Niemowląt i Dzieci SWEET doskonale nadaje się do masażu niemowlaków. Mieszanina odżywczych olejów, takich jak słonecznikowy, sezamowy, sojowy, winogronowy, bawełniany, z dodatkiem witaminy E, doskonale pielęgnuje delikatną skórę, a nasz dotyk wytwarza unikalną więź z dzieckiem. Mamy wiedzą, jak kojące jest czułe głaskanie po główce, brzuszku, rączkach i nóżkach. Pobudza sprawność ruchową, uczy czułości i delikatności

Pojemność: 250 ml, cena promocyjna: 49,00 zł zamiast 65,00 zł.  

 

 

Odpowiednia pielęgnacja skóry przynosi poczucie komfortu i pogodny nastrój.

Krem Pielęgnacyjny na Odparzenia Pieluszkowe SWEET powstał przede wszystkim z troski o wrażliwą skórę maluszków. Krem bardzo szybko pozwala pozbyć się zaczerwienienia pieluszkowego oraz chroni podrażnione okolice przed wilgocią. W przypadku podróży, upału, warto stosować go profilaktycznie, pod pieluchę. Doskonale radzi sobie też z innym podrażnieniami, np. w okolicach zgięć rąk i nóg – wspomaga gojenie, łagodzi ból, chroni przed dalszymi odparzeniami. Świetnie się rozprowadza.

Pojemność: 75 ml, cena promocyjna: 25,00 zł zamiast 35,00 zł.

Udostępnij:
0