Face&Look > Dlaczego warto kupować online? 5 powodów, dla których wybierzesz MagMac

Dlaczego warto kupować online? 5 powodów, dla których wybierzesz MagMac

Do niedawna zakupy przez internet były abstrakcją, później ekstrawagancją czy po prostu dziwactwem. A już szczególnie odzieży czy butów, które przecież trzeba dotknąć, przymierzyć, sprawdzić „jak leży” i czy nam pasuje, a potem dopiero zdecydować się na zakup. Dziś kupujemy online niemal wszyscy i w większości bardzo sobie ten sposób chwalimy.

Również kupowanie przez internet odzieży i obuwia nie jest dla nas problemem! Wielu w ogóle rezygnuje z zakupów stacjonarnych kosztem tych drugich. Dlatego dziś przedstawiamy ci 5 powodów, dla których kochamy kupować modę online. Nie tylko w MagMac ;)

Zakupy na spokojnie

Zakupy w sklepie internetowym różnią się znacznie, od tych dokonywanych w galerii handlowej. Dobry przykład? Wyprzedaże! Offline znacznie częściej kupujemy pod wpływem chwili, pod namową koleżanki lub skuszone promocją. Choć często czy kolor, czy krój, czy nawet rozmiar nie do końca nam pasuje, to już… po coś przyszłyśmy do tego sklepu i nie chcemy wyjść z niczym :) Online jest inaczej, bo widzisz swój koszyk i przed płatnością możesz wszystko przeanalizować. Nie jesteś zmęczona, znużona czy głodna. I to robi różnicę.

Błąd? Masz na to 14 dni!

Z jednej strony jest to zachęta do nieprzemyślanych zakupów, a z drugiej – możliwość ochłonięcia po szaleństwie wyprzedaży i spojrzenia z dystansu na nową kolekcję. 14 dni zwrotu to Twoje prawo konsumenta podczas zakupów w sklepie internetowym, niestety nie obowiązuje podczas klasycznych zakupów w butiku. To przewaga, o której warto wiedzieć i którą warto wykorzystać. Również w MagMac masz do tego pełne prawo ;)
 

Podejrzyj stylizacje

W Magmac staramy się umieszczać jak najwięcej zdjęć każdego ubrania – nie tylko samych fotografii produktowych, ale i gotowych stylizacji z udziałem naszych ubrań. Dzięki temu możesz zobaczyć, z czym warto nosić nową rzecz i upewnić się, czy masz taką w szafie ;) W sklepowej garderobie ciężko to ocenić - zarówno przemyśleć dobry outfit, jak i sprawdzić, czy w szafie mamy coś, co idealnie do niego pasuje.

Nie walczysz na wyprzedażach

Podczas wyprzedaży nie musisz wspólnie z tłumem innych kobiet przerzucać tony ubrań, nerwowo poszukując czegoś, co wpadnie Ci w oko. Zakupy online są wygodne, możesz kupować w dowolnym momencie i nie musisz rozpychać się łokciami :) Jeśli będzie Was za dużo naraz, to… najwyżej padną serwery. I nikt nic nie zyska ;)

Możesz kupować taniej

Co tu ukrywać - sklep stacjonarny musi opłacić lokal (często duży i w dodatku prestiżowej lokalizacji), media oraz nawet kilkunastu pracowników. To musi przełożyć się na większe ceny towarów, aby producent miał z tego zysk. Online możesz kupować taniej, bo nie potrzebuje ani tylu pracowników, ani lokalu. To się opłaca ;)

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Karolina Zając

Oj jest wiele powodów dla których kupuję głównie przez internet. Po pierwsze nie mam tyle czasu ile miałam kiedys na bieganie po galeriach handlowych .A jak juz mam ten czas wolny to wolę go  przeznaczyć w zupełnie inny sposob a nie na kupowaniu w sieci... Kupowanie przez internet jest wygodniejsze. Odpadaja tutaj również nieprzemyślane zakupy bo mogę dobrze się zastanowić nad tym czy dana rzecz jest mi potrzebna czy nie. A jesli nawet po zakupie uznam, ze to co kupiłam nie jest mi potrzebne, to mam ponad 14 dni na zwrot ( w przypadku niektórych sklepów online nawet więcej...).  Jesli nie macie pomysłu na to co w tym rokup podarować bliskim na święta, polecam zajrzeć sobie na stronę https://home-sklep.pl/blog/7-pomyslow-na-wyjatkowy-prezent-dla-perfekcyj... - jest tutaj kila propozycji na prezenty gwiazdkowe! 

sisi13

Uwielbiam takie kupowanie.