Drogeria Honoraty Skarbek - hit czy kit?

Naturalna Drogeria, czyli internetowa drogeria, której właścicielką jest Honorata Skarbek. Jakie proponuje nam produkty? Czy warto się nimi zainteresować?

Honorata Skarbek to blogerka i piosenkarka, która od lat zachwyca nas swoim stylem. Prekursorka wielu modowych trendów już jakiś czas temu zdecydowała się na założenie własnej drogerii internetowej. Czy zaskakuje nas wybór influencerki?

 

 

Drogeryjne skarby

 

 

W drogerii, której właścicielką jest Honorata Skarbek, możemy natknąć się głównie na kosmetyki, które zawierają wiele naturalnych substancji. Składy oparte na tym, co możemy znaleźć w naturze, czyli to, co sprzyja najnowszym trendom! Skąd taki wybór gwiazdy? Na pewno nie bez znaczenia była świadomość potrzeby dobrej pielęgnacji – każda z nas wie, jak ogromne ma ona znaczenie. Honorata Skarbek, która od lat ma styczność z makijażem i trendami, stawiając na własną drogerię na pewno miała na względzie podstawę dobrego makijażu, jaką jest dobra pielęgnacja. Z kolei obecność wielu składników naturalnych w naszej codziennej pielęgnacji to już gwarancja sukcesu!

 

 

Naturalność na pierwszym miejscu

 

 

W Naturalnej Drogerii znajdziemy zarówno produkty zarówno do włosów, ciała, jak i twarzy. Dostępne są również dermokosmetyki oraz – co ciekawe – suplementy diety i witaminy! Influencerka zdecydowanie stawia więc na odżywianie, zarówno to zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Na stronie drogerii Honoraty Skarbek nie znajdziemy kosmetyków przeznaczonych do makijażu, jest to stuprocentowe postawienie na pielęgnację, do której przywiązujemy ogromną wagę, szczególnie w 2023 roku, kiedy najmodniejszy jest naturalny look. Lekki makijaż w końcu najlepiej będzie wyglądał na zadbanej, odżywionej cerze.

 

 

Co może cię zainteresować w Naturalnej Drogerii?

 

 

W najnowszych postach na Instagramie Naturalnej Drogerii zauważamy przede wszystkim pielęgnację włosów, zarówno tych farbowanych, jak i naturalnych. W Naturalnej Drogerii dostępne są między innymi ziołowe farby do włosów, dzięki którym uzyskamy wyjątkowy, wybrany przez siebie kolor i unikniemy zniszczeń, które tak często wywołuje farbowanie włosów. Dodatkowo dla pań, które już farbują swoje włosy, zaproponowane są produkty silnie odbudowujące strukturę włosów i to za pomocą zupełnie naturalnych składników jak wosk pszczeli! Jeśli jesteś fanką produktów, zawierających składniki naturalnego pochodzenia i lubisz wspierać polskie marki (które bardzo często są producentami kosmetyków, ukazujących się w Naturalnej Drogerii) koniecznie zdecyduj się na odwiedzenie Naturalnej Drogerii!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów