Dzianina, tweed i mocne detale. Kampania Parfois jesień-zima 2019

Dzianina, tweed i mocne detale. Kampania Parfois jesień-zima 2019

Trendy tej kolekcji doskonale łączą poczucie wygody i jednocześnie bycia wyeksponowanym. O tej chłodniejszej porze roku to warstwy są podstawą, ale nie ma powodu, dla którego miałyby być neutralne. Mogą być odważne i jednocześnie harmonijne, wszystko zależy od sposobu, w jaki ze sobą kontrastują i się uzupełniają. Materiały, takie jak dzianina czy tweed, są kanwą, na której współgrają silne detale – krata lub geometryczne czy kwieciste wzory. Mieszanka proporcji i tekstur odzwierciedla tożsamość, pozwalając na kombinację tworzącą nowy wizerunek.

 

 

Biżuteria jest zaprojektowana z finezyjnością; w tym sezonie króluje złoto, będące podstawą stylizacji. W kolekcji znajdziemy eleganckie elementy z geometrycznymi wzorami, subtelną teksturą i nieszablonowymi detalami, z delikatnymi kamieniami czy perłami.

 

Torebki mają klasyczny kształt, ale dzięki nowym materiałom, jak filc lub zamsz czy też tkaninom technicznym, jak nylon czy neoprene, zyskują na oryginalności. Są one ozdobione łańcuchami, metalowymi i sportowymi detalami – to wersja nowoczesna. Kolekcja butów hołduje tej samej zasadzie – są one stworzone do chodzenia i do odkrywania nowych wyzwań. Styl militarny oraz ocieplane kalosze to jedne z najważniejszych elementów. Nie zapomnijmy o czapkach oraz opatulających wielkich szalikach – to wszystko w zimowych tkaninach, które dopełniają całości wizerunku.

 

Fotograf @WaiLinTse
Reżyser @JoãoSousa
Modelka @LouSchoof


Do swojego jesienno-zimowego wizerunku dobierz odpowiednią pielęgnację. Zapraszamy do sklepu faceandlook.com

WS Academy, Czarna Orchidea, odżywka do włosów w sprayu. Bez spłukiwania. Bogactwo składników aktywnych, takich jak ekstrakty z 12 ziół, czerwonych alg Nori, aloesu oraz dodatek keratyny i witaminy PP, gwarantują doskonałą pielęgnację i skuteczną ochronę. Cena promocyjna 23,92 zł

 

Udostępnij:
0