Dzień Kobiet 8 marca? Już nie tylko! 19 maja zainagurowane zostało wydarzenie pod nazwą NOWY DZIEŃ KOBIET

19 maja 2022 roku to dzień, w którym powstał NOWY DZIEŃ KOBIET. „Lejdis” mogły obchodzić Sylwestra latem, dlaczego więc Kobiety nie mogą obchodzić NOWEGO DNIA KOBIET w maju?

Wydarzenie zorganizowane zostało w Fabryce Norblina w Warszawie, a jego twórczynią jest projektantka mody Marta Banaszek. NOWY DZIEŃ KOBIET powstał w celu rozszerzenia działań stworzonej przez nią kampanii społecznej „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”. Przyszedł czas, aby hasło „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie” zostało powiedziane głośno, przez dużą grupę, społeczność kobiet, zebranych w jednym miejscu. Wydarzenie dedykowane było kobietom z całej Polski. Panie mogły zapisywać się na nie online, a całość była dla nich całkowicie nieodpłatna.

 

 

Do udziału w NOWYM DNIU KOBIET zaprosiliśmy znakomitych ekspertów, ponieważ zależało nam, by prelekcje były wartościowe, pełne wiedzy merytorycznej, ale też prawdziwych emocji.

 

Odbyły się panele psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, czy trenerów biznesu, reprezentujących m.in. Stowarzyszenie Niebieska Linia, Instytut Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej SPLOT, wydarzenie wspierał również partner merytoryczny MySkill.pl. Wystąpiły takie osoby, jak: Ameera Anna Ibrahim – psycholog, seksuolog współpracująca z MySkill, Agata Stola – psychoterapeutka, seksuolożka i dr n. med. Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, razem tworzący Instytut SPLOT, Lidia Wójcik oraz Kamila Bogucka autorki projektu „Ogarnij Hashimoto”, dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń – profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Ewelina Kamińska – naukowiec, genetyk oraz Luis Alarcon Arias - psycholog, superwizor psychoterapii PTP, specjalista psychoterapii uzależnień, założyciel Niebieskiej Linii. Dodatkowo miał miejsce panel dyskusyjny z udziałem ambasadorek kampanii „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie” oraz premiera jej drugiej odsłony. Całość wydarzenia poprowadził dziennikarz Bartosz Jędrzejak z gościnnym udziałem Darii Pacańskiej, związanej z kampanią od jej początku.

 

 

Na konferencję zapisało się blisko 250 kobiet, kobiet, które często sobie obce, spotkały się w jednym miejscu i zaczęły budować nowe, prawdziwe, szczere kobiece relacje. Kobiet, którym bliskie jest motto kampanii „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”. Kobiet, które chciały spotkać się z innymi kobietami, ale też ekspertami aby usłyszeć o tym, co sprawia, że nie czują się dla siebie idealne i co zrobić, aby poczuć się lepiej ze sobą, zrobić krok w dążeniu do samoakceptacji i szczęścia.

 

 

Cieszymy się, że nasze wydarzenie okazało się sukcesem. Dla nas sukces to fakt, że tak wiele pań wyszło z niego z łezką, ale też błyskiem w oku, bo właśnie 19 maja 2022 zawalczyły o siebie. Znalazły czas dla siebie i odwagę by powiedzieć komuś „Dziś nie myślę, czy jestem dobra dla Ciebie. Dziś chcę być idealna dla siebie”.

 

Dziękujemy uczestniczkom, osobom zaangażowanym w produkcję wydarzenia, a także partnerom, bez których NOWY DZIEŃ KOBIET nie mógłby się odbyć: Niebieska Linia, Instytut SPLOT, My Skill, Ogarnij Hashimoto, Fabryka Norblina, Food Town, Vespa Polska, Bobbi Brown, Gold Polska, Ideal Beauty Clinic, Natura Drogerie, Capuccino Cafe, Cechini, Niezłe Ziółko, Damosfera, Uneel, Chwalisz, Miss Polonia, Kobieta.pl, ModaiJa.pl.

 

Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów