Face&Look > Edyta Górniak twarzą kampanii promującej lakiery hybrydowe

Edyta Górniak twarzą kampanii promującej lakiery hybrydowe

Kreatywność, niezależność, wrażliwość, pewność siebie i dążenie do perfekcji to cechy, które są bliskie wielu dzisiejszym kobietom. Ucieleśnieniem wszystkich tych wartości jest Edyta Górniak.

Jedna z najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej już po raz drugi została twarzą marki ChiodoPRO. Misją ChiodoPRO jest dostarczanie klientkom profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, gwarantujących najwyższą jakość w przystępnej cenie. Szeroka oferta odpowiada na zróżnicowane potrzeby konsumentek, zapewniając im trwały efekt i perfekcyjny wygląd paznokci na co dzień. Nie bez powodu ambasadorką marki i twarzą najnowszej kampanii, „My Life, My Choice, My ChiodoPRO”, została Edyta Górniak, artystka, której zamiłowanie do perfekcji w każdym calu jest inspiracją dla wielu kobiet.   
 
 
— W ramach kampanii „My Life, My Choice, My ChiodoPRO” prezentujemy osiem linii lakierów hybrydowych współtworzonych przez Edytę Górniak. Ponieważ każda „kobieta zmienną jest”, kolekcje zostały stworzone tak, aby nadążać za tempem życia naszych klientek. Zależało nam, by ta odsłona ChiodoPRO była odpowiedzią na ich zróżnicowane potrzeby i jednocześnie dawała im gwarancję najwyższej jakości. Dzięki dopracowanej w każdym detalu formule nasze lakiery są niezwykle trwałe i niezawodne we wszystkich sytuacjach, w jakich musi się odnaleźć współczesna kobieta — mówi Marek Moroz, prezes Magnificco Sp.j., producenta marki ChiodoPRO.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Mało mnie interesują takie ambasadorki. Ważne jak się sprawdzają lakiery.

Roosia (niezweryfikowany)

Lakiery Chiodo moim zdaniem są najlepsze na polskim rynku - świetne krycie, piękne kolory i dobrze sie nimi pracuje. W moim salonie większość klientek chce, zebym malowała lakierami Chiodo - więc o czymś to świadczy. A Edyta górniak jest zachwycajaca Smile nie tylko jako ambasadorka Chiodo.