Face&Look > URODA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Environ – przełom w walce z przebarwieniami

Environ – przełom w walce z przebarwieniami

Przebarwienia to powszechny i znaczący kosmetyczny problem skóry, który nie tylko stanowi uciążliwy defekt estetyczny, ale może mieć też wpływ na poczucie własnej wartości. Idealnym rozwiązaniem w walce z nieprawidłową pigmentacją jest nowa, przełomowa seria Focus Care Radiance+.

Rewolucyjny 3-etapowy system Mela-Smart składa się z czterech produktów działających w synergii, które hamują złożony proces melanogenezy. Efektem jest zdrowa, promienna skóra, o równomiernym kolorycie. 

Dlaczego warto używać nowej serii Environ Focus Care Radiance +? 

Przebarwienia, to dziś powszechny i znaczący problem skóry, z którym nawet 80% kobiet na świecie ma lub miało styczność w ciągu życia. Marka Environ opracowała nową serię produktów Focus Care Radiance+, która zawiera różne kombinacje naukowo opracowanych składników, zapewniających skórze dokładnie to, czego potrzebuje, aby wyglądać bardziej równomiernie i promiennie. Rewolucyjny 3-etapowy system Mela-Smart składa się z 4 innowacyjnych produktów działających w synergii, aby pomóc w hamowaniu 6 złożonych kierunków, związanych z powstawaniem pigmentacji. Do uzyskania optymalnych efektów, Environ zaleca połączenie serii Radiance+ z podstawową pielęgnacją witaminowym systemem Step-Up System. 
– Jednym z najtrudniejszych problemów skóry jest leczenie pigmentacji. Istnieje tak wiele czynników, które determinują proces tworzenia pigmentacji, iż pojedynczy, choćby magiczny składnik, nie jest w stanie temu zapobiec i wszystko naprawić – powiedział dr Desmond Fernandes, CEO marki Environ. 
 
 
Krok pierwszy: Lotion Mela-Prep 
Profesjonalna kombinacja wyspecjalizowanych składników, zapewniających jaśniejszy i równomierny koloryt skóry. 
Multi-Bioactive Mela-Prep Lotion, 60 ml, cena 220 zł 
 
Krok drugi: Serum System Mela-Fade 
Połączenie witamin i składników roślinnych, które zwalczają przyczyny przebarwień, poprawiając wygląd nierównego kolorytu i widocznych uszkodzeń posłonecznych. 
Vita-Botanical Mela-Fade Serum System A + B, 2 x 30 ml, cena 390 zł 
 
Krok trzeci: Krem C-Boost Mela-Even 
Kombinacja witamin C i E o właściwościach przeciwutleniających, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i czynnikami środowiskowymi. 
Intense C-Boost Mela-Even Cream, 25 ml, cena 290 zł

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Malinka23

cena troszkę odstrasza Dash 1

Agnieszka Niwińska

Mam duży problem z przebarwieniami, niestety cena jest dla mnie zaporowa Sad

małgosia bg (niezweryfikowany)

Może w końcu coś skutecznego. Na pewno wyprobuję. Gdzie można je kupić?

Sylwia (niezweryfikowany)

w sklepach stacjonarnych głównego dystrybutora lub w sklepie internetowym e-fontanna.pl