×

Komunikat o błędzie

Aby wziąć udział w testach, zaloguj się.

Face&Look Testy dla Klubowiczek i Influencerek z WS Academy & Fale Loki Koki

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji testów dla Klubowiczek i Influencerek. Do rozdania mamy łącznie aż 200 zestawów produktów marki WS ACADEMY!

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu www.faceandlook.pl. Należy również uzupełnić dane kontaktowe oraz przypisać się do najbliższego punktu Fale Loki Koki, w którym będzie można dokonać odbioru produktów*.

Warunkiem jest również obserwowanie na instagramie naszego profilu @faceandlookpl.

*Klubowiczki, które nie mają w pobliżu punktu Fale Loki Koki powinny oznaczyć najbliższy swojego miejsca zamieszkania punkt odbioru, jednak będą mogły opcjonalnie skorzystać również z opcji wysyłki produktów do domu (koszt wysyłki pokrywa testujący).

Nagrodami przeznaczonymi dla biorących udział w testach są - 200 x zestaw produktów, w skład którego wchodzą:

▫️ WS ACADEMY Szampon do włosów ELIKSIR Biały Lotos 250ml (wartość 29,90 zł)

▫️ WS ACADEMY Odżywka do włosów ESENCJA Czarna Orchidea 250g (wartość 29,90 zł)

 

ETAPY TESTOWANIA:

I – Zbieranie zgłoszeń od 21.01.2022 r. do 31.01.2022 r.

II – Wybór testerek do 03.02.2022 r.

III  - Odbiór darmowych produktów w punktach Fale Loki Koki (lub wysyłka*) od 10.02.2022 r. do 17.02.2022 r. / *wysyłka możliwa jedynie przy pokryciu kosztów 9,99 zł przez testującego

IV - Testowanie produktów przez laureatki do 26.02.2022 r.

V – Zbieranie opinii - recenzje produktów na stronie drogerii internetowej www.faceandlook.com pod konkretnymi produktami oraz w przypadku influencerek post z recenzją + instastory pokazujące produkty najpóźniej do 03.03.2022 r.

 

Kontakt w przypadku problemów technicznych na poszczególnych etapach testowania: biuro@faceandlook.pl

 

OPIS PRODUKTÓW:

WS ACADEMY Szampon do włosów ELIKSIR Biały Lotos 250ml

Profesjonalny szampon do włosów bez SLS-u i SLES-u. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Specjalnie opracowana, delikatna formuła skutecznie oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Unikalne połączenie naturalnych składników aktywnych gwarantuje wysoką ochronę i właściwe nawilżenie włosów. Ekstrakt z pomidora, ze względu na silne właściwości antyrodnikowe, zapobiega procesom starzenia się włosów oraz blaknięciu i matowieniu koloru włosów farbowanych.

WS ACADEMY Odżywka do włosów ESENCJA Czarna Orchidea 250g

Odżywka do włosów z wyciągiem z 12 ziół (rozmaryn, rumianek, arnika, jasnota, szałwia, sosna, rukiew, łopian, cytryna, bluszcz, nagietek, nasturcja). oraz keratyną. Formuła zapewnia gładkość, miękkość włosów oraz ochronę koloru. Użycie substancji kondycjonującej nadaje włosom zdrowy wygląd, przeciwdziałając ich matowieniu. Wyciąg z ziół działa ochronnie, zapobiega wypadaniu włosów, ma dobroczynne działanie na skórę głowy, którą tonizuje oraz zapobiega łojotokowi. Hydrolizat keratyny, wnika w głąb włosa, nadając wytrzymałość i sprężystość.

https://www.instagram.com/reel/CY_6S04pgwT/

produkty partnerów