Face&Look > MODA > TRENDY > Far Far – polska marka z tradycjami szyjąca w kraju

Far Far – polska marka z tradycjami szyjąca w kraju

Far Far to polski producent odzieżowy szyjący w Łodzi, polskiej stolicy mody, związanej z tą branżą od ponad dwustu lat. Far Far Łódź to rodzinna firma – pierwszą sukienkę stworzyła założycielka marki Anna Kurczewska, która zaangażowała swoją rodzinę w życie i rozwój tej wyjątkowej firmy odzieżowej.

 

Jakość Far Far

Wybierając sukienki, swetry, spodnie lub spódnice Far Far Łódź, wybierasz produkty uszyte zgodnie z 30-letnią tradycją procesu produkcyjnego, który zaczyna się od doboru odpowiedniej tkaniny, poprzez odszycie wzoru i pierwszą przymiarkę. Dopiero wtedy model jest oceniany, poprawiany jest jego krój, stopniowane są rozmiary. Cena ubrań jest wyrazem ich jakości oraz dbałości o proces produkcyjny, który w całości odbywa się w Polsce. Zespół pochodzi z Łodzi, tutaj szyje ubrania, a sceneria miasta stała się pięknym tłem sesji. Z Łodzią związane są również wspaniałe dziewczyny, które prezentują ubrania – Julia, Basia i Klaudia.

Proces produkcji

Far Far Fashion to polska marka dla kobiet, której korzenie sięgają 1990 roku. To właśnie wtedy powstał zakład dziewiarski Piwi Femma – firma matka. W samym centrum Łodzi – miasta z olbrzymią historią włókienniczą – firma Piwi Femma rozpoczyna produkcję wyrobów dziewiarskich (swetrów, sukienek, czapek, szali). Firma z roku na rok zatrudnia coraz więcej pracowników, w tym wysoko wykfalifikowaną kadrę technologów, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. Z roku na rok firma również inwestuje w park maszynowy, aby w końcu ,na początku XXI w., zakupić nowoczesne japońskie maszyny Shima Seiki pozwalające na produkcję praktycznie każdego, nawet najtrudniejszego wyrobu.

Dbałość o detale

Efekt marka zawdzięcza przede wszystkim dbałości o detale i najwyższej jakości odszycia. Sam proces produkcji jest długi, z każdym rokiem udoskonalany. Od projektu, przez dobór odpowiedniej tkaniny, odszycie wzoru i pierwszą przymiarkę na modelce technicznej. To wtedy można ocenić, czy model będzie miał powodzenie. Poprawiany jest krój, w odpowiedni sposób stopniowane są rozmiary, by każda kobieta czuła się komfortowo w ubraniach Far Far Fashion.

Dzięki zdobywanemu przez tyle lat doświadczeniu, wielu kontaktom w Polsce i zagranicą, w końcu w 2008 roku powstaje marka własna Far Far Fashion. Klientki szybko doceniają najwyższą jakość wyrobów. W ciągu 2 sezonów firma pozyskuje ponad 100 sklepów współpracujących w całym kraju.

fot. materiały prasowe


Na wygodne zakupy zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Green Pharmacy, szampon łopian większy do każdego rodzaju włosów, przeciw wypadaniu. Cena 6,64 zł/350 ml

 

 

Dodaj komentarz