Face&Look > ZDROWIE > FITNESS > Gigantyczna opona kontra miłośnicy CrossFitu w charytatywnej rywalizacji podczas Reebok Tire Flip

Gigantyczna opona kontra miłośnicy CrossFitu w charytatywnej rywalizacji podczas Reebok Tire Flip

Marka Reebok, zgodnie z hasłem „Be More Human”, kolejny raz stawia wyzwanie miłośnikom sportowych zmagań. Uczestnicy Reebok Tire Flip będą mieli za zadanie zmierzyć się z gigantyczną oponą na trasie 100 m. Widowiskowa rywalizacja i ogromny wysiłek podczas zawodów to jednak nie wszystko. Zwycięska drużyna wskaże fundację, na rzecz której Reebok przekaże 10 tys. złotych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 kwietnia na placu przed CH Arkadia w Warszawie.

„We’re not out here flipping tires to be better tire flippers. We’re doing it to be better.” (ang. “Nie przerzucamy opon po to, żeby być lepsi w przerzucaniu opon. Robimy to po to, żeby po prostu być lepszymi”) – to cytat z filmu promującego kampanię marki Reebok „Be More Human”. Zgodnie z tym hasłem Reebok postanowił zorganizować rywalizację sportową, która będzie wezwaniem do bycia lepszymi i pełniejszego wykorzystania swojego potencjału. Konkurencja Tire Flip wymaga nie lada siły i techniki, ale i odpowiedniego przygotowania. Podnosząc ciężar opony zawodnicy będą ścigać się z czasem i pokonywać swoje słabości. Do udziału zaproszone są jednak osoby, dla których fitness nie jest wyłącznie aktywnością fizyczną – jest czymś, co usprawnia nie tylko ich ciało, ale i całe ich życie. Poprzez aktywne uprawianie sportu stają się oni lepszymi rodzicami, lepszymi szefami, lepszymi nauczycielami, lepszymi parterami oraz ogólnie lepszymi, silniejszymi wersjami samych siebie.

Reebok jednak chce motywować ludzi do stawiania sobie wyzwań każdego dnia i konsekwentne realizowanie założonych celów. Aby w pełni wykorzystywać pokłady siły, jakie w nich drzemią. Praca nad kondycją ciała pozwala również złapać więcej dystansu do siebie i swojego otoczenia. Daje możliwość zatrzymania się na chwilę i dostrzeżenia rzeczy, które umykają z powodu pośpiechu, braku czasu. Do tego zachęcani są uczestnicy Reebok Tire Flip. Ci silni ludzie mogą rozejrzeć się czy wokół nich nie ma osób potrzebujących ich wparcia. Reebok daje im szanse zawalczyć o pieniądze, które będą mogli przekazać na wybrany przez nich cel charytatywny.

Rywalizacja i współzawodnictwo

Dwuosobowe drużyny będzie rywalizowały ze sobą na 100-metrowej trasie, wspólnymi siłami przerzucając gigantyczną oponę od Monster Trucka. Zadaniem uczestników będzie pokonać swoje słabości i wyprzedzić innych zawodników. Zwycięska drużyna będzie mogła wskazać fundację, na rzecz której marka Reebok przekaże sumę 10 tys. złotych do wykorzystania na cele statutowe.

Trening otwarty CrossFit

Dla osób, które nie będą uczestniczyć czynnie w zawodach, ale żadnych sportowych wyzwań otwarta zostanie specjalna strefa CrossFit. Możliwość uczestniczenia w wspólnych treningu pod gołym niebem i czujnym okiem trenera CrossFit, to atrakcja przygotowana zarówno dla zaawansowanych zawodników jak i osób, dopiero zaczynających przygodę z fitnessem. Zajęcia będą trwały od godziny 10:00 do 14:45, w specjalnie przygotowanej strefie na placu przed Arkadią.

Więcej szczegółów o wydarzeniu można znaleźć na stronie: http://bit.ly/ReebokPopUpFitness.

Autor: 
Esti / www.estellefashion.pl

Dodaj komentarz

Komentarze

Agaagaja

Fajna akcja, tym bardziej że charytatywna.

sisi13

"Pudziany" ruszą w bój Wink

weronkaa84

Z chęcią zobaczyłabym te zmagania na żywo Smile

requiem29

Też bym chętnie popodziwiała tą siłę, moc i mięśnie Biggrin ale do Warszawy daleko..

bozenkaxxj

Musi być super zabawa, chętnie bym zobaczyła na własne oczy.

amorki22

Uwielbiałam oglądać wzmagania Pudziana, jak wymiatał pozostałych. Ciekawe imprezy , z chęcią obejrzała bym je na żywo.

OLIWIA25

Chciałabym to zobaczyć .....

Patula

Warszawa jak zwykle ma wszystkie atrakcje trochę mam za daleko

hanover

chciała bym to zobaczyć Biggrin

basiamiecz715

Świetna zabawa dla "mocnych"facetów, chetnie zobaczyłabym to na żywo.

anulkamie (niezweryfikowany)

Chciałabym na żywo zobaczyc tych siłaczy, tyle "mięsni" w jednym miejscu, zazdroszczę tym co będą na miejscu.

Malinka23

oj chciałabym to zobaczyć

kylaina

Ciężka praca, ale jaki cel Smile

Gosia Goś Domagała

Poczekamy ,może zobaczymy Smile

alonek

Fajna akcja z chęcią bym zobaczyła na żywo te zmagania.

anecia

Pochwalam akcje z których dochód idzie na cele charytatywne.

eliska

Fajnie że sa organizowane takie akcje charytatywne

Dorota Niewiadomska

Tu jest moc! Szlachetny gest Smile

AnnaD

Super!

Niezapominajka27

oj warto by było to zobaczyć na żywo..

aewelinaa

z chęcią zobaczę Smile

banna1989

super akcja

aneta11

ciekawy artykul

anias88

super akcja

matiz1232

ciekawy artykuł. fajnie się go czyta. pomocne porady.

matiz1232

ciekawy artykuł. fajnie się go czyta. pomocne porady.

insomnia_13

Good

wampa

wow...ale akcja

Cameleonka

to musiało na żywo świetnie wyglądać; a ta opona to z jakiego przepraszam pojazdu jest?;)