Gwiazdy w kampaniach społecznych Avon

Niedawno odbyła się sesja zdjęciowa do dwóch kampanii społecznych firmy Avon - Wielkiej Kampanii o Godność Avon kontra Przemoc oraz Wielkiej Kampanii Życia Avon kontra Rak Piersi. Do zdjęć pozowały Anna Samusionek, Anna Wyszkoni i Aneta Zając.

Anna Samusionek jest ambasadorką Kampanii Avon kontra Przemoc. Anna Wyszkoni i Aneta Zając są Ambasadorkami Kampanii Avon kontra Rak Piersi. Gwiazdy pozowały do zdjęć Aldonie Karczmarczyk.

Kampania Avon kontra Przemoc prowadzona jest Polsce już od pięciu lat. Hasłem przewodnim tegorocznej odsłony jest „Mówię STOP PRZEMOCY już dziś!”. Jej celem jest pokazanie zdecydowanego sprzeciwu wobec tego zjawiska i wszelkich jego przejawów. Kampania ma uświadomić społeczeństwu, że walka z przemocą jest konieczna, a wszelkie formy zachowania, które poniżają, naruszają godność i powodują cierpienie powinny być głośno i otwarcie potępiane. - Przemoc nie może byc tematem tabu. Trzeba o niej mówić otwarcie, bez wstydu i stereotypowego podejścia, nie przemilczać jej przejawów. Dlatego z głębokim przekonaniem uczestniczę w tej kampanii – mówi Anna Samusionek. - Nie ma zgody na przemoc, nie ma zgody na milczenie o niej  – dodaje aktorka.

Inicjatywa Avon kontra Rak Piersi obchodzi już piętnastą rocznicę. Jest to jedna z największych kampanii społecznych prowadzonych w Polsce. Jej celem jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna. W tym roku kampania prowadzona jest pod hasłem „Dbam o siebie dla Ciebie” – jej Ambasadorki to matki, które zwracają uwagę innym kobietom na to, że warto dbać o siebie również dla tych, których kochamy. - Kobiety muszą troszczyć się o swoje zdrowie nie tylko dla siebie, lecz także dla swoich bliskich. Zrozumiałam to, gdy na świat przyszli moi dwaj synowie. Wiem, że muszę dbać o siebie dla nich, dlatego badam się regularnie i z całego serca wspieram tę kampanię – mówi Aneta Zając, ambasadorka Wielkiej Kampanii Życia Avon kontra Rak Piersi.

Ambasadorkami kampanii społecznych Avon są także Anna Nowak-Ibisz (Avon kontra Rak Piersi) oraz Zofia Ragankiewicz (Avon kontra Przemoc).

Uważacie, że kampanie społeczne z udziałem gwiazd są skuteczniejsze?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

francesca

Niestety, są skuteczniejsze. Ludzie są bardzo podatni na wpływ innych osób, szczególnie znanych, rozpoznawalnych. Jeżeli jednak chodzi o kampanie społeczne, nie mam nic przeciwko - to z pewnością promowanie w dobrej wierze.

KAHA

Uważam, że przemoc to nadal temat tabu i to nie jest tak , że jakaś tam aktorka pogada sobie i jest łatwiej. Moim zdaniem wśród ludzi jest znieczulica straszna, nie chcą się wtrącać w cudze życie. Wolą udawać, że nic nie widzą. Smutne to :/

kamila11207

no niby nie wiele to da ale może jakaś kobieta narażona na przemoc zdobędzie dzięki takiej kampanii odwage i podejmie jakieś kroki aby zakończyć swoje cierpienie. Lepsze takie akcje niż żadne

Masza

Akcje społecznościowe są potrzebne,na pewno dzięki nim coś się w końcu zmienia na lepsze.Jednak jest ich zbyt mało.Jeśli chodzi o akcję stop przemocy w rodzinie podpisuję się pod wpisem Kaśki.Panuje zastraszająca znieczulica,w ogóle nie reagujemy na to co się wokół nas dzieje.

bbo

Każda tego typu akcja, jeśli przyniesie choć minimalny rezultat - jest warta przeprowadzenia!

dark_forest

Bardzo lubię akcje społeczne. To kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś... przynajmniej zwiększają choć odrobinę wrażliwość społeczną i wychowują przyszłe pokolenia, aby mogła się dokonać jakaś przemiana mentalności.

Marcela91

Popieram takie akcję, każda z nas dba o swój wygląd, zadbajmy i o nasze zdrowie.

wilma74

Akurat jeśli chodzi o kampanie przeciw przemocy to mam mieszane uczucia,ludzie patrzą tylko w swoje,ewentualnie pogadają trochę,ponarzekają jak to źle dzieje się na świecie ale mają gdzieś innych ,boją się i nie zmieni tego żadna celebrytka.Może gdy chodzi o dobrą sąsiadkę potrafią coś zrobić ale dla obcego nic.Przykład niestety idzie z góry,służby też nie lubią się narażać.Straż Miejska potrafi tylko wlepiać mandaty gdy jednak ktoś rozrabia nie interweniują.Policja każe dogadywać się w rodzinie.Brak uregulowań prawnych i skutecznych straszaków jest przyczyną takiej znieczulicy.

Marcela91

tak znieczulica jest straszna, ale pomału nagłaśniać takie sprawy, od czegoś trzeba zacząć

Marcela91

tak znieczulica jest straszna, ale pomału nagłaśniać takie sprawy, od czegoś trzeba zacząć

daria

kampanie społeczne z udziałem gwiazd są zdecydowanie skuteczniejsze. To one przyciągają wzrok wielu ludzi, którzy może zaczną walczyć ze swoimi oprawcami lub chrobami

angel3312

Lubię markę avon. Posiadam kilka kosmetyków i jestem zadowolona.
Dobrze że marka współpracuje z gwiazdami.
Jestem za tym aby akcja "Różowa wstążka" jak najbardziej się rozwijała.

justajustyna

Anna Samusionek niech pierwsze zajmie się swoim życiem a tak naprawde dzięki akcjom otwieraja się oczy wielu kobietom

brendi

Fajne te kampanie Smile Jestem za!

Dorota Niewiadomska

Jeśli ma pomóc to jestem za zawsze  Smile 

produkty partnerów