Face&Look > MODA > PORADY > Indigo Wedding x Agnieszka Hyży. Fantastyczne pomysły na ślubny manicure

Indigo Wedding x Agnieszka Hyży. Fantastyczne pomysły na ślubny manicure

Niemal każda panna młoda staje przed dylematem wyboru tego jedynego manicure na ten szczególny dzień. Marka Indigo propozycje manicure – wykorzystując kolekcję Indigo Wedding x Agnieszka Hyży – które mogą być inspiracją dla przyszłych panien młodych.

Ślubny manicure jest bardzo ważnym elementem stylizacji. Dobrze dobrany będzie podkreślał styl sukienki, a także urodę panny młodej. Kolekcja ślubna Indigo Wedding to 10 lakierów – od delikatnych i bardzo subtelnych odcieni różu, przez beże po wyrazisty, połyskujący srebrny dla kobiet, które nie boją się odważniejszych stylizacji – nawet w dniu ślubu. To pierwsza kolekcja lakierów hybrydowych Indigo dedykowana pannom młodym!
Chcąc mieć pewność, że manicure będzie skrojony na miarę i zgodny z obecnymi trendami, szukaj salonu z rekomendacją Indigo & Agnieszki Hyży & Portalu Wedding.pl – certyfikatem wskazującym salon, jako najlepsze miejsce, do stworzenia ślubnego manicure. Marka Indigo stworzyła największy w Polsce program warsztatów ślubnych. To dwudniowe szkolenie, podczas którego stylistki paznokci poznają najnowsze trendy ślubne w sezonie 2018, zdobywają i podnoszą kwalifikacje w technikach zdobień ślubnych z wykorzystaniem szerokiej palety produktów Indigo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fot. Indigo Nails

 

Dodaj komentarz

Komentarze

OLIWIA25

Ladne propozycje.

sisi13

Ale ładne. Subtelne.

kylaina

W końcu, bardzo ładne Smile