Face&Look > MODA > TRENDY > Mężczyzna > INTELIGENTNE ZEGARKI HYBRYDOWE TIMEX

INTELIGENTNE ZEGARKI HYBRYDOWE TIMEX

Marka Timex posiada ponad 160-letnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych czasomierzy. Firma projektuje modne, klasyczne i ponadczasowe zegarki w wersji dla niej i dla niego, oraz funkcjonalne zegarki dla sportowców. Niedawno firma wprowadziła na rynek niezwykłą nowość, wobec której nie można przejść obojętnie.
 

Zegarek hybrydowy

W ofercie marki pojawiły się inteligentne zegarki hybrydowe Timex IQ + Move, które powstały z połączenia najnowszych technologii i doświadczenia w produkcji zegarków. Wystarczy kilka kliknięć, aby zegarek połączył się poprzez Bluetooth z aplikacją mobilną Timex Connected, która dostępna jest dla systemów Android oraz IOS.
 

 

Twój asystent aktywności

Model Timex IQ+ Move wykonuje pomiary, które mobilizują do codziennej aktywności. W aplikacji odczytasz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii oraz przebyty dystans. Co więcej, wyniki codziennej aktywności pokazywane są bezpośrednio na tarczy zegarka. Do ich odczytu służy subtelna procentowa skala. Będąc użytkownikiem takiego zegarka możesz obserwować swoje postępy w redukcji wagi, czy podniesieniu sprawności fizycznej.
Dodatkowo zegarki Timex IQ+ posiadają również monitoring snu. Funkcja Sleep Metrics mierzy fazy snu płytkiego i głębokiego, co ułatwia monitorowanie jego jakości i długości, a aplikacja mobilna zanalizuje także jego efektywność.
 

 

Łatwość obsługi i perfekcyjny czas

Zegarek Timex IQ + Move możesz łatwo kontrolować z poziomu swojego smartfona. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Zegarek kilka razy w ciągu dnia łączy się ze smartfonem w celu zaktualizowania godziny i daty. Dzięki temu zawsze pokazuje perfekcyjny czas. Seria zawiera zarówno damskie jak i męskie modele. Obie płci wybierać mogą w klasycznych zegarkach na skórzanym pasku, a w wersji dla Panów dodatkowo dostępne są nowoczesne zegarki męskie na gumowym pasku. Wszystkie są w całości czarne z niewielkim kolorowym akcentem kolorystycznym na wskazówkach. Są zdecydowanie jedną z ciekawszych nowości wśród najnowszych serii zegarków męskich. Modele damskie są częścią ładnego zestawu z dodatkowym paskiem. Warto pamiętać przy poszukiwaniu prezentu dla drugiej połówki! Jeśli od zegarka oczekujesz czegoś więcej niż odmierzanie czasu, skorzystaj z oferty zegarków Timex w sklepie zegarek.net i ciesz się świetnym designem oraz inteligentną technologią w zasięgu ręki.

 

Panowie jak Wam się podobają nasze propozycje idealne na prezenty?

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Czyli same niepotrzebne duperelki...

JULA7

Mój pierwszy zegarek w dorosłym życiu to męski Timex z podświetlaną tarcza i ze zmniejszoną bransoleta (żeby mi nie spadal )..... Marka sentymentalna dla mnie

krisek

marka której jestem wierny od wielu lat

Liliana 5555

Super są 

Beatris20

Timex- rodzinnie uwielbiamy, nie tylko design ale są bardzo trwałe i dokladne.

Iwo

 Moja marka i odniejmój pierwszy zegarek