Jak bezpiecznie obdarować bliskich? Pomysły na prezenty

Jak bezpiecznie obdarować bliskich? Pomysły na prezenty

Niestety, zakup niektórych towarów czy usług jest mocno utrudniony, a niekiedy nawet zupełnie niemożliwy. Podpowiadamy jak zorganizować prezenty w czasie kwarantanny zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa i nie narażając zdrowia swojego i bliskich.

Biorąc pod uwagę ograniczenia wprowadzone w sferze handlu oraz rekomendacje do pozostawania w domu rozwiązaniem może się okazać zakup prezentów online. Oczywiście, mamy również możliwość zamówienia dowolnego prezentu przez Internet do domu jednak w obecnej sytuacji warto rozważyć czy wybór prezentów w formie voucherów nie jest bezpieczniejszym rozwiązaniem. Ciekawą propozycją mogą okazać się prezenty postaci kursów i warsztatów online. Takie upominki w czasie kwarantanny nie tylko pozwolą poszerzyć wiedzę i umiejętności, rozwijać zainteresowania czy odkrywać nowe pasje, ale również świetnie sprawdzą się jako forma spędzania czasu w domu. Wybór atrakcji realizowanych online jest całkiem spory, każdy może znaleźć dobre pomysły dla siebie, rodziny lub bliskich. 

Warsztaty tworzenia mydła online

Mydło to w obecnej sytuacji najbardziej pożądany kosmetyk w każdym polskim domu. Nic więc dziwnego, że tak szybko znika ze sklepowych półek. W końcu, jak przekonują specjaliści, dbanie o higienę i częste, dokładne mycie rąk to jedna z najskuteczniejszych metod by zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem. W tej sytuacji ciekawym prezentem, który z pewnością doceni każda miłośniczka kosmetyków naturalnych, będą warsztaty wytwarzania mydła realizowane online.

Dzięki takim warsztatom, osoba obdarowana dowie się jak zrobić mydło w domu oraz jak dokonać odpowiedniego wyboru składników aby uzyskać pożądane właściwości kosmetyku. Co ważne, wszystko odbywa się w oparciu o kilka podstawowych produktów. Dlatego właśnie wytwarzanie mydła w domu jest świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z samodzielną produkcją kosmetyków naturalnych. Osoba obdarowana w ramach warsztatów otrzyma dostęp do specjalnie przygotowanej platformy. Znajdują się na niej szczegółowe filmy instruktażowe oraz materiały ze wszystkimi niezbędnymi wskazówkami – wyjaśnia Anna Wais z serwisu Prezentmarzeń.

Konsultacja dietetyczna online

Siedząc w domu często mamy tendencję do podjadania i dogadzania sobie różnymi smakołykami. Niestety w połączeniu z zakazem wychodzenia i ograniczoną ilością ruchu, nie jest to dobrym pomysłem. Żeby po czasie kwarantanny nie okazało się, że przybyło nam parę dodatkowych kilogramów, warto zacząć ćwiczyć w domu. Z pewnością przyda się również skorzystanie z konsultacji dietetycznej online.

Konsultacja dietetyczna online w zależności od wybranego pakietu może obejmować plan diety, treningu lub diety i treningu. Zostaje on rozpisany na okres 8 tygodni i wysyłany drogą mailową. Plan sporządzany jest w oparciu o szczegółową ankietę uzupełnianą przez osobę obdarowaną. Dieta tworzona jest w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia, aktualne badania morfologiczne, a także oczekiwania osoby obdarowanej, jej cele i preferencje żywieniowe wskazane w ankiecie. Na podstawie tych danych specjalista przygotowuje dietę na okres 8 tygodni. W przypadku treningu, uwzględniane są również ewentualne urazy, staż treningowy, osoba obdarowana załącza też do ankiety zdjęcia sylwetki. Specjalista przygotuje trening a obdarowywany otrzyma go w formie pisemnej wraz z linkami do filmów z poszczególnymi ćwiczeniami. Po ok. 2 miesiącach od rozpoczęcia diety lub planu treningowego, uczestnik ponownie kontaktuje się ze specjalistą w celu oceny uzyskanych efektów.

Kursy językowe online

Obecnie czas spędzany w domu warto wykorzystać na rozwijanie zainteresowań i pasji, na które do tej pory zawsze brakowało nam czasu. To także dobry moment by nauczyć się czegoś nowego – jak na przykład języka obcego. Kursy językowe online to komfortowa i efektywna forma nauki. Łączą one zwykle elementy edukacji i zabawy, dzięki czemu mogą być dobrą rozrywką, a nauka staje się ciekawsza i bardziej przyjemna. Zaletą kursów internetowych jest możliwość realizacji kolejnych lekcji w swoim dowolnym tempie, miejscu i czasie. Jedynym warunkiem realizacji kursu jest dostęp do Internetu.

Dobrym rozwiązaniem mogą być kursy online z języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego, a nawet specjalną edycję kursu języka angielskiego w biznesie – English Business. W ramach pakietu osoba obdarowana, w zależności od wybranej opcji, otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej z materiałami edukacyjnymi na 6 lub 12 miesięcy. W materiałach znajdują się foto lekcje, dyktanda, filmy edukacyjne z efektami specjalnymi, gry, dialogi, kącik gramatyczny i interaktywne ćwiczenia. To bardzo efektywna forma spędzenia obecnego czasu.

Podczas kwarantanny można zamówić, odebrać i wręczyć prezenty dla bliskich bez jakiegokolwiek kontaktu z drugą osobą. Decydując się na wybrany prezent w wersji elektronicznej dostajemy voucher z wybraną atrakcją i otrzymujemy go w formacie pdf na swoją skrzynkę mailową w ciągu zaledwie kilku minut. Możemy również nie drukować voucherów i przesłać je mailem wraz z życzeniami osobie, którą chcemy obdarować.  Wszystko odbywa się bezpiecznie i bez najmniejszego ryzyka zakażenia koronawirusem – dodaje Anna Wais z serwisu Prezentmarzeń.

Niezależnie od tego jaką atrakcję wybierzemy, dodatkowo osoba obdarowana będzie miała aż 365 dni na jej realizację. Dzięki temu nie musimy się również ograniczać jedynie do wspomnianych wyżej kursów i warsztatów online, które sprawdzą się jako prezenty w czasie kwarantanny. Równie dobrze można wybrać dowolne przeżycia, które będzie można zrealizować gdy zagrożenie już minie.

fot. materiały prasowe, Andrea Piacquadio/Pexels


Na bezpieczne zakupy online zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Sushi Socks Box – 2 pary skarpetek, które do złudzenia przypominają prawdziwy rarytas kuchni japońskiej. Cena 49,99 zł

 

Udostępnij:
0