Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > PORADY > Jak dobrać odpowiednie rzęsy do naszych oczu?

Jak dobrać odpowiednie rzęsy do naszych oczu?

Zalotne i przyciągające spojrzenie to marzenie wielu z nas. Jednak nie każda kobieta jest szczęśliwą posiadaczką gęstych i długich rzęs. W tym przypadku na pomoc przychodzą sztuczne rzęsy. Należy pamiętać, że muszą być odpowiednio dobrane do kształtu naszego oka. Tym właśnie kierują się profesjonalne makijażystki. Teraz taki efekt możesz osiągnąć w domu! Jak dobrać rzęsy, żeby idealnie współgrały z naszymi oczami?

Małe oczy

W przypadku małych oczu w stosunku do wielkości twarzy, konieczne jest ich optyczne powiększenie. Należy więc wybrać rzęsy, które wyglądają bardzo naturalnie, nie mogą być grube ani ciężkie. Efekt „kociego oka” można uzyskać dzięki modelowi Carmen lub stosując kępki Perhaeps, kładąc akcent na zewnętrzne kąciki oczu. Jeżeli chcesz, aby oczy wydawały się bardziej okrągłe warto wybrać rzęsy dłuższe na środku i nieco krótsze po bokach jak modele Donna i Parisienne marki Perhaeps, który gwarantuje doskonałą imitację naturalnych rzęs „otwierając oko”.

 

Duże oczy

Proporcjonalne duże oczy są piękne same w sobie. Przy stylizacji potrzebują jedynie delikatnego wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Naturalny efekt uzyskamy dzięki stożkowym zakończeniom sztucznych rzęs, które perfekcyjnie imitują naturalny włos. Taki efekt zapewni nam model Elektra, nadając spojrzeniu głębię.

 

Okrągłe oczy

Oczy bardziej okrągłe warto optycznie wydłużyć, aby uzyskać efekt „kociego oka”. Aplikację rzęs należy zacząć od środka oka zwiększając długość włosków, tak by doklejone rzęsy były znacznie dłuższe w ich zewnętrznych kącikach. W tym przypadku idealnie sprawdzą się kępki rzęs o różnych długościach: short, medium, long. Dzięki temu możemy wymodelować kształt oka do pożądanego kształtu. Efekt naturalnych rzęs nada stożkowe zakończenie oraz brak tak zwanych węzełków, czyli widocznych zakończeń włosa.

 

Głęboko osadzone oczy

Jeżeli natura nie obdarzyła Cię wyrazistym spojrzeniem, możesz w prosty sposób troszkę ją oszukać. Głęboko osadzone oczy trzeba „otworzyć” i optycznie powiększyć. W tym celu warto postawić na rzęsy o przeplatanej długości włosków, takie jak model Lady. Dzięki temu uzyskamy efekt bardzo naturalny, a spojrzenie będzie zalotne i powabne.

 

Oczy w kształcie migdała

Migdałki są najmniej problemowym kształtem oka, ponieważ większość sztucznych rzęs idealnie z nimi współgra. Możemy więc zdecydować się na obszerne, ale cienkie rzęsy o naprzemiennej długości czy zalotnie długie, charakteryzujące się naturalnym nieładem, takie jak model Sissi lub Queen.

 

Szukamy 25 blogerek/vlogerek, które przetestują produkty nowej marki Perhaeps, która już niebawem pojawi się na naszym rynku. Są chętne na testy ? Wyślijcie do końca lipca zgłoszenie Waszego bloga na adres : biuro@faceandlook.pl. Na poczatku sierpnia poinformujemy Was, kto otrzyma produkty do testów :)  

 

Perhaeps - elegancja, styl i nowoczesność

 

Perhaeps - deep look factory jest marką stworzoną dla wszystkich, którzy cenią doskonały makijaż, łatwość aplikacji i komfort. Po Perhaeps chętnie sięgają makijażyści oraz kreatorki wizerunku. Zaprojektowane modele rzęs Perhaeps kreują modern look, wyznaczając trendy w świecie makijażu.

Innowacyjny proces wytwarzania umożliwił stworzenie rzęs naturalnych i lekkich. Dzięki temu Perhaeps zapewnia niczym nieskrępowaną kreatywność, pozwalając na osiąganie najlepszych efektów w makijażu. Modele rzęs doskonale współgrają z ponadczasową klasyką w makijażu oczu, jak i pozwalają na tworzenie odważnych, awangardowych stylizacji.

Więcej na tamat rzęs: http://www.perhaeps.pl/

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Chyba muszę zacząć blogować Blum 3

lussi61

ja też Wink

OLIWIA25

Powodzenia dla blogerek.

eliska

Powodzenia dla blogerek 

Marylka771

Szkoda że tylko dla blogerek Smile

lussi61

szkoda Smile

sisi13

Ja do sztucznych rzęs nie mogę się przekonać.

Cameleonka

Sztuczne rzęsy miałam raz. Wyglądały ślicznie. Ale wiecej się jednak nie skusiłam.

lussi61

ja nie miałam nigdy Smile