Face&Look > Jak Miss Polski przygotowuje się do MISS WORLD?

Jak Miss Polski przygotowuje się do MISS WORLD?

Miss Polski codziennie przygotowuje się do wyjazdu. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kompletuje garderobę, a także wzbogaca port folio zdjęciowe. Uczestniczki wezmą udział w pokazie mody. Jedną z nagród komplementarnych w konkursie jest tytuł MISS WORLD FASHION – TOP MODEL dla najlepszej modelki.

Tym razem Miss Polski zgodziła się na sesję zdjęciową bez makijażu:

 

Ada Sztajerowska: "Po grudniowym finale Miss Polski rzadko pokazuje się zupełnie bez makijażu. Jak większość kobiet na co dzień nakładam choćby tusz do rzęs. Najbardziej lubię jednak naturalny wygląd. Myślę, że kobiety prezentują się najsubtelniej właśnie w takim wydaniu. Zdjęcia powstały na potrzeby konkurencji dla modelek w konkursie Miss Świata. W ostatnich latach w świecie mody i konkursach piękności powoli zaczyna promować się naturalność.

Bardzo mnie to cieszy i chętnie dołączam do tej inicjatywy."

 

 

Ada już od pierwszego dnia w Londynie będzie kolekcjonowała punkty w rozmaitych konkurencjach. Część z nich zabierze ze sobą jeszcze z Polski. Wyzwania w konkursie dla projektantów podjęła się Oxana Pastushka. Cielisto-złota suknia powstaje od wielu tygodni z największą dbałością o szczegóły. W projekcie znajdziemy m.in. elementy kwiatowe, laserowe ażury, a także kamienie Swarovskiego. Oficjalna prezentacja sukni nastąpi na początku listopada w Warszawie.

Dodaj komentarz

Komentarze

bbo

Piękna dziewczyna. Nieco oryginalna uroda, ale przecież właśnie o to teraz chodzi Smile

Masza

Życzę powodzenia.:)

Niezapominajka277

W końcu modna na naturalność Wink

Marylka771

Powodzenia

ASIA91189

powodzenia

OLIWIA25

super

basiamiecz715

Nasza miss na tych zdjeciach wygląda średnio........

eliska

Teraz jest właśnie moda na tego typu urodę

OLIWIA25

Brawo za naturalność Smile

burza76

Bardzo ciekawy artykuł

Małgorzata Omelańska

Piękna kobieta