Jak osiągnąć efekt nabłyszczonych włosów?

Włosy - jedna z najważniejszych wizytówek naszego wyglądu. To właśnie one w ogromnym stopniu są odpowiedzialne za to, czy danego dnia będziemy miały dobre czy złe samopoczucie. Jak łatwo i szybko osiągnąć efekt wygładzonych włosów? Mamy na to idealne rozwiązanie!

Zadbanie o wygładzenie włosów niestety nie jest kwestią zastosowania jednego produktu, ale całej ich dopasowanej do siebie gamy. Skomponowanie produktów pasujących do siebie i uzupełniających się wzajemnie nie jest prostym zadaniem, ale co jeśli ktoś już skomponował takich zestaw za ciebie?

 

Wygładzający zestaw do włosów od Numero

 

Zestawy, skomponowane przez specjalistów z myślą o naszych włosach to to, o czym marzy każda z nas. Jeśli pragniesz dla swoich włosów efektu wygładzenia, nie zastanawiaj się dłużej i postaw na wygładzający zestaw do włosów marki Numero!

Wygładzający zestaw do włosów od numero zawdzięcza swoje magiczne działanie przede wszystkim zawartości olejku z awokado w składzie. Awokado ma właściwości zarówno nawilżające, jak i regenerujące - wnika głęboko do struktury włosów, nadając im efektu gładkości. Jest to długotrwałe działanie pielęgnacyjne, a zarazem osiągnięcie pożądanego efektu gładkich włosów.

Jeśli twoje włosy często są spuszone i trudne w układaniu, wygładzający zestaw od Numero jest im zdecydowanie dedykowany.

 

Uzupełniający się skład zestawu

 

Uzupełniający się jest nie tylko skład kosmetyków w wygładzającym zestawie od Numero. Uzupełniają się także jego elementy, czyli nie tylko produkty do włosów, ale także szczotka do modelowania. W skład zestawu wchodzą maska oraz szampon z olejkiem z awokado (objętość 1000 ml) oraz okrągła szczotka do modelowania.

 

 

 

Olej pozyskiwany z miąższu awokado wykazuje się wysoką zawartością kwasów Omega 6 oraz witaminy E, dzięki czemu wykazuje się nie tylko właściwościami odżywczymi, ale także zmiękczającymi. Samo działanie szamponu oprócz oczyszczenia zapewnia efekt wygładzonych włókien włosów, należy jednak pamiętać, aby pozostawić go na włosach przez kilka minut. W połączeniu z maską, skupiającą swoje działanie wyłącznie na zmiękczaniu, odżywianiu oraz wygładzaniu włókien efekt murowany! To, że maskę także należy pozostawić na włosach przez kilka minut, wie większość z nas, warto jednak zaznaczyć że maskę wygładzającą z olejkiem z awokado od Numero należy nałożyć na włosy uprzednio osuszone ręcznikiem i wmasować ją delikatnie szczególnie w najniższe partie włosów.

Producent marki Numero w skład zestawu włącza także okrągłą szczotkę do modelowania, która ma uzupełniać otrzymany dotychczas efekt i jeszcze lepiej podkreślać wygładzenie włosów. F&L Black Label jest pomocna szczególnie przy suszeniu włosów - pozwala równomiernie rozprowadzić ciepło na włosach i kontrolować układanie fryzury już podczas suszenia. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemności, takich jak przesuszone, zniszczone włosy, a w konsekwencji ich rozdwajanie, nieestetyczny wygląd.

Jeżeli masz problem z elektryzowaniem się włosów, także w tym przypadku okrągła szczotka będzie idealna dla ciebie, ponieważ ma ona właściwości zapobiegania elektryzowania się włosów.

 

Efekt wygładzenia na wyciągnięcie ręki

 

Jeśli masz problemy z układaniem włosów albo po prostu zależy ci na jeszcze lepszym efekcie włosów wygładzonych w stu procentach, nie zastanawiaj się dłużej. Zmiana nawyków pielęgnacji włosów to wymagający krok dla każdej z nas, jednak pozwala on na odnalezienie lepszych sposobów pielęgnacji, a w konsekwencji lepszy wygląd. Zestawy kosmetyków skomponowane przez specjalistów, z myślą o pożądanym przez nas efekcie, to często najłatwiejsze rozwiązanie.

Zdecydowanie się na taki zestaw to idealna motywacja do rozpoczęcia nowej, świadomej pielęgnacji. Omawiany przez nas zestaw znajdziesz TUTAJ.

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów