Jak wybrać wakacje LAST MINUTE?

Wraz z końcem sierpnia czujemy, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Długie weekendy już za nami, a pierwszy szkolny dzwonek tuż, tuż. Jeśli jeszcze nie skorzystaliśmy z urlopu, warto o nim pomyśleć właśnie teraz. Wakacje last minute nie muszą jednak oznaczać dwutygodniowego wyjazdu za granicę. Sposobem na odpoczynek mogą być także krótsze wypady w Polskę, które pozwolą nabrać nam sił na długie, zimowe miesiące.

Odpoczynek jest w naszym życiu bardzo ważny, choć, niestety, często o tym zapominamy. Tu z pomocą przychodzą nam miejsca oferujące pobyt za miastem, zabiegi relaksacyjne oraz przede wszystkim kompleksową obsługę, która pozwoli nam się wyłączyć. Chociaż na chwilę.

Zapytaj o last minute

Przyjęło się, że last minute dotyczy głównie wyjazdów typowo wakacyjnych. Wcale nie musi tak być. W zasadzie decydując się na jakikolwiek termin o tego typu promocję warto dopytać. – W przypadku tzw. oferty lastowej  na wybrane terminy udzielamy rabatów, np. w wysokości 20%. W okresie wakacyjnym w przypadku rezerwacji weekendowych, nocleg z niedzieli na poniedziałek jest u nas gratis, ale korzystne ceny można wynegocjować zawsze – mówi Magdalena Jałowiec-Sobas, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży z Hotelu Natura Residence. Przyzwyczailiśmy się już do portali przez które możemy zarezerwować noclegi w różnych hotelach, często zapominamy jednak o tym, że to pośrednicy, którzy też chcą w ten sposób zarobić. Dlatego zawsze warto osobiście skontaktować się z miejscem, w które chcemy się wybrać. Dbając o swojego potencjalnego gościa, dobre hotele stosują zasadę najlepszej ceny przy rezerwacjach dokonywanych bezpośrednio.

SPA na każdą pogodę

Jeżeli decydujemy się na wczasy w Polsce, pewni możemy być tylko jednego – że pogoda będzie niepewna. Jeśli organizujemy sobie wakacje pod koniec sierpnia czy nawet we wrześniu, musimy przygotować się zarówno na słońce, jak i deszcz. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest pobyt w SPA – wówczas żadne słoty nam niestraszne, a szeroka oferta zabiegowa na pewno polepszy nasz nastrój. – Klienci mogą być pewni, że po takim pobycie poczują prawdziwie relaksujący zastrzyk energii, nawet jeśli pogoda nie będzie sprzyjać spacerom – zapewnia Magdalena Jałowiec-Sobas z Hotelu Natura Residence.

Jura dla każdego

To, gdzie wypoczywamy, także ma znaczenie. Jedni wolą się wyciszyć i pospacerować po lesie, inni wybiorą aktywności fizyczne. Co więc zrobić, jeśli wybieramy się na urlop z drugą połową, która woli relaksować się w zupełnie inny sposób niż my? – Dziś to już nie problem. Jest wiele miejsc, w których coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy wrażeń, jak i ci, którzy wolą spokojne leniuchowanie. W okolicach naszego hotelu można posurfować na przykład na położonym w odległości 2 km Jeziorze Przeczyckim lub Jeziorze Pogoria, do którego jest ok. 10 km, ale też powędkować czy wybrać się na Pustynię Błędowską – mówi Magdalena Jałowiec-Sobas z Hotelu Natura Residence. Hotele starają się, by podczas pobytu gość nie nudzi się ani minuty (chyba, że sam tego chce). Cyklicznie organizowane są w nich również ciekawe wydarzenia. – Obecnie można obejrzeć u nas prezentację marek BMW oraz Mercedes czy wystawę biżuterii i zegarków (z możliwością zakupu). Współpracujemy też z ASP z Katowic, która zawsze przygotuje coś, co pozwala nam poznać najnowsze spojrzenie na sztukę – opowiada Magdalena Jałowiec-Sobas.

Rekomendowane dla Ciebie

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

bbo

Właśnie koleżanka powiedział mi, że jest oferta na Tunezję za 1200 zł. Nieźle, trzeba brać urlop jesienią Smile

Masza

Własnie w tym roku miałam urlop w sierpniu i rzeczywiście jest taniej.

wampa

czas wypocząć

produkty partnerów