Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > PORADY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Jak wzmocnić włosy?

Jak wzmocnić włosy?

Marzysz o mocnych, lśniących włosach, bez rozdwajających się końcówek? Proponujemy kilka domowych oraz profesjonalnych kuracji wzmacniających dla włosów przerzedzających się.

 

 

Sauna parowa

Przez kilka lat był to najpopularniejszy zabieg w salonach fryzjerskich. Skierowany jest do pań, których włosy są mocno zniszczone, przesuszone i osłabione częstą koloryzacją. Panie, które się jemu poddają już po jednorazowej wizycie u fryzjera widzą efekty: włosy są doskonale oczyszczone, nawilżone i mocniejsze. Zabieg wygląda następująco: na umyte delikatnym szamponem włosy fryzjer nakłada odpowiednio dobraną maskę bądź ampułkę witaminową. Następnie klientka na kwadrans wkłada głowę w urządzenie, które przypomina profesjonalną suszarkę fryzjerską. W aparacie wytwarza się para wodna. Wilgoć i ciepło, które się w tym czasie wydobywają, otwierają łuski włosa, dzięki czemu witaminy i minerały zawarte w masce lub ampułce wnikają w strukturę włosa. Zabieg kosztuje ok. 100 zł i warto go wykonywać minimum raz w miesiącu.

Oliwa z oliwek i żółtko jajka

Maseczka z żółtka jajka i oliwy z oliwek to sposób, który stosowały już nasze babcie. Doskonale sprawdza się przy włosach delikatnych, osłabionych i matowych. Przygotuj jedno żółtko, 2 łyżki oliwy z oliwek (zamiast oliwy możesz wybrać ulubiony olejek, np. arganowy, kokosowy, awokado, różany, z pestek winogron), 1 łyżkę nafty kosmetycznej i 1 łyżkę soku z cytryny. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i nałóż na włosy od nasady aż po same końce. Owiń folią, potem ciepłym ręcznikiem i trzymaj minimum godzinę. Następnie dokładnie spłucz letnią wodą. Zabieg wykonuj minimum raz w tygodniu, a już po miesiącu zauważysz różnicę. 

Profesjonalne ampułki Crescina

Jeśli jesteś fanką nowinek kosmetycznych, koniecznie wypróbuj świetny produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego, który znacznie wspomaga odrastanie włosów – Crescina Re-Growth Hfsc 100%. Są to ampułki bursztynowe, które należy systematycznie wcierać w głowę zgodnie z instrukcją – więcej na http://crescina.pl/
Ampułki zawierają opatentowane składniki: cysteinę, lizynę i glikoproteinę, które wspomagają fizjologiczny wzrost włosów. Zastosowano tu również Stem-Engine, formułę objętą patentem. Skuteczność wymienionych składników potwierdza dziewięć patentów, zatwierdzonych w Szwajcarii, USA i w Europie. #crescinapoland
Przeprowadzone badania wykazały pełną skuteczność u 100 procent przebadanych osób*. Należy pamiętać, że minimalny zalecany okres kuracji wynosi 2 miesiące. W aptece znajdziesz dwa rodzaje opakowań 10 i 20 ampułek. Uwzględniono również równicę w potrzebach kobiet i mężczyzn, proponując nieco inną formułę. W obu przypadkach produkt dostępny jest w trzech stężeniach.
W aptece dostępny jest także drugi produkt z tej gamy, który działa dwutorowo – stymuluje odrost nowych włosów, a jednocześnie hamuje łysienie lub przerzedzanie się fryzury:
Crescina Complete Treatment Re-Growth I Anti-Hair Loss Hssc. Ampułki bursztynowe i przezroczyste zostały połączone. Ampułka przezroczysta, łączy składniki aktywne (hydroksyprolinę, kwas asparaginowy, aktywator enzymatyczny i taurynę) z hydrolizowaną proteiną drożdżową oraz acetylo-tetrapeptydem-3. Systematyczne wcieranie zawartości ampułek skutecznie wzmacnia włosy od korzenia aż po końcówki. Jedną ampułkę należy stosować na przemian z formułą Crescina Re-Growth codziennie przez pięć dni, a następnie należy zrobić dwudniową przerwę. W opakowaniu znajduje się 20 ampułek. 
http://crescina.pl/produkty_koncepcja_produktu.html

*Wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych klinicznych/instrumentalnych badań in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo i udziałem 46 randomizowanych uczestników (23 stosowało preparat Crescina HFSC, a 23 placebo). Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda.

fot. materiały prasowe, Pixnio

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Beatris20

Ampułki wiele obiecuja, być może skuszę się na nie :).

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Majka Plik (niezweryfikowany)

Te ampułki wyglądają nieźle, na razie z mojej strony pierwszy krok jaki podjęłam to zmiana farby na taką z olejkami - cameleo omega i muszę przyznać, że już po pierwszym użyciu moje włosy znacznie lepiej wyglądają.

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
sisi13

Fajne, zwłaszcza dla facetów.