Face&Look > MODA > PORADY > Jak zatrzymać czas?

Jak zatrzymać czas?

W dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu i ciągłej gonitwy coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, aby cieszyć się czasem, który mamy dla siebie, a przede wszystkim wykorzystywać go w najlepszy możliwy sposób.

Dla wielu osób takie rzeczy są możliwe tylko raz w roku podczas urlopu wypoczynkowego. Podczas wyjazdu na wakacje, często doświadczamy wrażeń, do których moglibyśmy wracać w każdej możliwej chwili. Nie ma nic przyjemniejszego podczas zimnego jesiennego wieczoru niż wspomnienia z gorących wakacji.
 

Jak więc sprawić, żeby zatrzymać te chwile i móc do nich wracać, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota?

Najlepszym sposobem na są znane już od bardzo dawno zdjęcia. Są one najlepszym odwzorowaniem naszych przeżyć, ponieważ działają na jednej z najbardziej zaawansowanych zmysłów człowieka, czyli wzrok.
W modzie digitalu, gdzie często rezygnujemy z tradycyjnego aparatu na rzecz dużo mniejszych i poręcznych smartfonów, które mamy ze sobą praktycznie zawsze.
Dla zwykłych ludzi, którzy nie zajmują się na co dzień fotografią, zdjęcia zrobione smartfonem nie będą się w większym stopniu różniły od tych, które moglibyśmy wykonać profesjonalną lustrzanką.
Co zrobić, żeby zdjęcia z wakacji jeszcze bardziej oddawały jeszcze większy klimat?
Coraz bardziej modne staje się drukowanie zdjęć i przechowywanie ich w takiej formie jak to robiono kiedyś. Odbitki są przeważnie w większym rozmiarze niż przekątne ekranów w urządzeniach mobilnych. Drugą ważną zaletą jest powrót do wspomnień z przeszłości, gdzie to zbierano się z całą rodziną na oglądanie wywołanych zdjęć. Przywołanie takich wydarzeń bardzo dobrze oddaje ducha tamtejszych czasów, do których chętnie chcemy wracać myślami.
 

Jak zrobić nowoczesny album ze zdjęciami?

Takich możliwości dostarcza nam usługa CEWE FOTOKSIĄŻKA. Dostarcza ona nam bardzo przyjazny w obsłudze program do przygotowania swojego własnego projektu. Wszystko znajdziemy na stronie firmy CEWE.
Znajdują się tam również poradniki przydatne podczas tworzenia swojego wyjątkowego albumu.
Dowiemy się tam między innymi, jak dodać tło do zdjęcia, sformatować tekst, którym chcemy je opisać, przygotować ramki oraz cienie, czy wgrać mapy na, których zaznaczymy dokładnie miejsce, w którym zdjęcie było robione, co jeszcze w lepszy sposób pozwoli na powrót do wspaniałych wspomnień.

Szukasz pomysłu na prezent?

Przygotowanie takiego albumu ze zdjęciami jest również idealnym pomysłem na sprawienie komuś prezentu. Nic innego tak dobrze nie poprawia humoru, jak rzecz, która będzie przywoływać pozytywne emocje.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Dobry pomysł na łapanie chwil. Szkoda, że tak rzadko do nich się potem zagląda.