Face&Look > F&L CLUB > Jak zdobywać F&L Money?

Jak zdobywać F&L Money?

Zbieraj i wymieniaj F&L Money na najlepsze testy kosmetyczne według naszych Klubowiczek Smile

Uzupełnienie profilu użytkownika: 5 F&L Money
 
Po zalogowaniu się wejdź na swój profil (kliknij w okrągłą ikonkę po prawej stronie na górze strony albo przy użyciu menu, które pojawi się po najechaniu na ikonkę kursorem, wybierz Mój profil). Na stronie, która się otworzy kliknij „Edytuj profil”. Uzupełnij wszystkie pola dotyczące Ciebie – pozwoli nam to Ciebie lepiej poznać :) Nie zapomnij na końcu kliknąć „Zapisz”.
 
Pamiętaj, że dostęp do zmiany danych masz zawsze i może je uaktualniać, na przykład o nowy kolor włosów. 
 
FLM za uzupełnienie profilu użytkownika przyznawane są jednorazowo.
 
 
Wybór punktu partnerskiego: 5 F&L Money
 
Po zalogowaniu się wejdź w swój profil (kliknij w okrągłą ikonkę po prawej stronie na górze strony albo z menu, które pojawi się po najechaniu na nią kursorem, wybierz Mój profil). Na stronie, która się otworzy kliknij „Edytuj profil”. Z listy w polu Punkt Partnerski wybierz swój ulubiony sklep. Jeżeli Twojej drogerii jeszcze nie ma w naszym systemie – nie przejmuj się. Na bieżąco dokonujemy aktualizacji bazy danych, współpracując z wybranymi punktami drogeryjnymi w kraju.
 
Nie zapomnij na końcu kliknąć „Zapisz”.
 
FLM za wybranie punktu partnerskiego przyznawane jest jednorazowo.
 
 
Dodanie komentarza: 1 F&L Money
 
Na portalu Face&Look cenimy sobie Wasze zdanie oraz opinie, dlatego każdy dodany przez Was komentarz nagradzamy.
 
Po zalogowaniu się dodaj komentarz pod artykułem lub na F&L Cafe. Każda Twoja wypowiedź zostanie nagrodzona 1 FLM.
 
 
Polecenie nowej Klubowiczki: 25 F&L Money 
 
Zależy nam na budowaniu społeczności, dlatego teraz za każdą nową osobę w F&L Clubie, którą zaprosicie, zostaniecie nagrodzone.
 
Jak zaprosić nową osobę do F&L Clubu i dostać za to FLM ?
 
Osobie, która chce dołączyć do F&L Clubu podaj adres e-mail, którego używałaś podczas rejestracji. Żebyś otrzymała F&L Money za polecenie nowej osoby, musi ona, zakładająca konto, wypełnić w formularzu pole „adres e-mail polecającego” podanym przez Ciebie adresem e-mail.
 
 
Dodanie nowego tematu na F&L Cafe: 10 F&L Money
 
Potrzebujesz rady, masz problem, do którego potrzebujesz zasięgnąć opinii innej osoby, a może po prostu chcesz porozmawiać na jakiś temat?
 
Wejdź na nasze nowe forum – F&L Cafe (http://www.faceandlook.pl/flcafe) i na górze strony, klikając w zielony przycisk z napisem „Dodaj nowy temat”, załóż nowy wątek na F&L Cafe za pomocą nowo otwartej strony. 
 
Pamiętaj, aby przed swoją pierwszą publikacją zapoznać się z zasadami obowiązującymi na forum – faceandlook.pl/sites/faceandlook.pl/files/Netykieta-FL_Cafe.pdf
 
 
Akcje promocyjne - zakup gazety F&L z kosmetykiem : 100 F&L Money 
 
Dokonując zakupu naszego magazynu F&L ( 4,99 zł ) w akcjach promocyjnych w salonach EMPIK lub innych sklepach partnerskich, przy rejestracji paragonu na naszej stronie https://www.faceandlook.pl/zarejestruj-paragon zawsze otrzymasz 100 FLM na swoje konto. 
 
 
Uzupełnienie ankiety on-line po TEAM TESTACH : 10 F&L Money
 
Każdorazowo po Team Testach zostaniecie poproszone o wypełnienie ankiety produktowej. Ankiety będą dostępne na naszej stornie wyłącznie dla zalogowanych uczestników Team Testów.  
Za wypełnienie ankiety otrzymacie 10 FLM na swoje konta. 
 
 
Zakupy on-line na faceandlook.com : do 200 F&L Money
 
Mamy nowy sposób zdobywania F&L Money! Wiąże się z zakupami w sklepie faceandlook.com
Jeśli robicie zakupy o wartości powyżej 50 zł - zdobywacie 50 FLM na udział w F&L TESTACH i TEAM TESTACH (i punkty w sklepie) i analogicznie:
zakupy powyżej 100 zł - 100 FLM
zakupy powyżej 200 zł - 200 FLM
Możecie też zamówić F&L BOX VIP o wartości powyżej 100 zł i otrzymacie 200 FLM 
Box Vip to zamówienie dowolnych kosmetyków wskazanych marek. Kosmetyki przyjadą do Was w pudełeczku F&L.
Wartość zamówienia musi przekraczać 100 zł po uwzględnieniu rabatów i kodów rabatowych. Akcja dotyczy wyłącznie zarejestrowanych Klubowiczów,
FLM Money przypisane będą na konta zarejestrowanych na portalu Klubowiczów po weryfikacji zakupów.
Marki do F&L Box Vip to: Tizmi, g-synergie, WS Academy, Saphir, Momme, Foods by Ann, Floslek, Be Organic, D'Alchemy, Diet Food, Conny, Only Bio, Alkemie.