Jakiego podkładu używa faworytka Top Model?

Jakiego podkładu używa faworytka Top Model?

Weronika Zoń podczas emisji 10. edycji programu TVN “Top Model” zachwyciła widzów swoją naturalnością, wspaniałą figurą i urodą. Naturalny odcień przez ekspertów został przyciemniony, dzięki czemu klasyczna uroda uczestniczki została jeszcze wyraźniej wydobyta. Jakim makijażowym tajnikiem Weronika Zoń podzieliła się na Instagramie?

 

Lekki podkład od Clinique

 

Even Better Clinical Serum – oto, po co sięga Weronika Zoń. Lekki podkład od Clinique to formuła opracowana przez dermatologów! Uczestniczka Top Model wie, po co sięgnąć w trosce o połączenie pielęgnacji z promiennym wyglądem. Wybrany przez nią podkład zawiera witaminę C, która jest odpowiedzialna za redukowanie przebarwień. Producent zapewnia, że regularne stosowanie podkładu po około 8 tygodniach da nam efekt zredukowania przebarwień skóry. Podkład Even Better Clinical Serum więc nie tylko wygładza i wyrównuje koloryt skóry poprzez swoją pigmentację i strukturę, ale także daje trwalsze efekty w pielęgnacji. Dodatkowo podkład zawiera filtr przeciwsłoneczny i nie jest zapychający. Wystąpienie problemów skórnych, tak częstych przy stosowaniu mocniej kryjących fluidów, w tym przypadku jest znikomym ryzykiem – podkład jest beztłuszczowy. Na koniec warto dodać, że marka Clinique słynie z bardzo szerokiej gamy odcieni, dzięki czemu masz praktycznie gwarancję, że uda ci się znaleźć odcień idealnie pasujący do twojej cery!

 

Faworytka Top Model i jej wybór Clinique

 

Podkład, mający działanie niemalże kremu do twarzy, brzmi jak bajka, ale to nie koniec! Nie powinien dziwić nas wybór Weroniki Zoń, ponieważ oprócz działania pielęgnacyjnego i doskonałego krycia, podkład jest bardzo trwały. Mimo właściwości matujących nie pozostawia skóry suchej i wyglądającej na przesuszoną, ale prezentuje się ona promieniście i świetliście. Upragniony przez influencerki efekt Glass Skin to właśnie to, co możesz uzyskać dzięki Even Better Clinical Serum. Efekt ten to dokładnie twarz, przypominająca szklaną taflę, czyli idealnie wygładzona, bez niedoskonałości, lekko lśniąca, wyglądająca na nawilżoną, a jednocześnie zmatowiona w naturalny sposób. Efekt Glass Skin to jeden z trendów, który koniecznie musisz wypróbować! 

 

Even Better Clinical Serum

 

Szeroka gama składników została opracowana przez ekspertów marki Clinique, możemy więc mieć gwarancję ich pozytywnego działania na skórze. Podkład ten jest przeznaczony do stosowania na praktycznie każdym typie skóry – zarówno na cerze bardziej i mniej przetłuszczającej się, czy suchej. Dawka pochodnych witaminy C, ochrona przeciwsłoneczna i składniki uzupełniające to doskonała formuła, która sprawdzi się także u ciebie!

 

Udostępnij:
0