Face&Look > MODA > LOOKI > PORADY > Jesteś w ciąży? Wybierz wygodną bluzkę dla brzuszka

Jesteś w ciąży? Wybierz wygodną bluzkę dla brzuszka

Wraz z oczekiwaniem przyjścia dziecka na świat zmienia się zawartość szafy każdej kobiety. W słoneczne dni doskonale sprawdzą się lekkie ubrania ciążowe i sukienki. Gdy robi się nieco chłodniej, a na grube swetry jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, sprawdzą się wieloelementowe zestawy, których podstawą będzie bluzka lub T-shirt.

 
Bluzki ciążowe mogą mieć mnóstwo zalet. Wybieraj te stworzone z naturalnych, miękkich i przyjemnych materiałów - w nich poczujesz się komfortowo. Doskonale sprawdzą się w zimniejsze wieczory – będzie ci w nich ciepło, ale się nie zgrzejesz. To szczególnie ważne dla przyszłych mam, które nierzadko skarżą się na wahania temperatury ciała i ataki gorąca. Nie bój się, że jeśli kupisz więcej ciążowych bluzek, stracisz tylko pieniądze. Wiele modeli świetnie sprawdzi się po porodzie. Niektóre mają specjalną zakładkę, byś mogła dyskretnie nakarmić maluszka, bez podciągania bluzki. Niektóre bluzki, które zapewniają wygodę w ciąży, możesz nosić także wtedy, gdy będziesz mieć płaski brzuszek. Oto kilka ciekawych modeli ze sklepu mytummy.pl :
 
 
 
 
 

fot. My Tummy

 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

eliska

Nie podobają mi sie bluzkiopinające brzuszek raczej luźne i wygodne

Karolina Zając

Jestem w ciąży i nie mam większego problemu z dobraniem dla siebie ciuszków. Staram się jednak nie kupować sobie typowo ciążowych ubrań, ale takie ubrania,w których będę mogła chodzić również po urodzeniu dziecka. Jest to moim zdaniem najbardziej praktyczne. Po co potem wydawać pieniądze na nowe ubrania skoro luźne tuniki wyglądają dobrze na kobiecie w ciązy jak również i na kobiecie po porodzie. Polecam również hurownię ubrań Openwear. https://www.openwear.pl Mają tam bardzo korzystne ceny i spory wybór rozmiarów. 

jogav

Interesujące rozwiązania Smile

JULA7

Fajne:)