Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Joanna Krupa: Chcę, żeby każda kobieta wiedziała, że jest piękna!

Joanna Krupa: Chcę, żeby każda kobieta wiedziała, że jest piękna!

Najnowsza kolekcja Joanny Krupy dla Esotiq to kwintesencja kobiecości połączona z dużą dawką seksapilu. W tym sezonie Joanna udowadnia, że każda z nas jest sexy!
 
Modele zaprojektowane przez Joannę Krupę dla Esotiq dają pewność, że w bieliźnie poczujesz się naprawdę sexy! Esotiq kocha różnorodność kobiet, dlatego kolekcja jesień-zima 2017 to odpowiedź na ich odmienne potrzeby i oczekiwania. To co łączy wszystkie modele to hasło przewodnie kampanii „You are sexy”. Modelka, projektując nową kolekcję Esotiq, chciała podarować kobietom więcej pewności siebie i zapewnić, że każda z nich może czuć się świetnie we własnej skórze.
 
 

Jak mówi Joanna: Każda kobieta jest inna. Mamy inną urodę, wagę, wzrost, problemy i zainteresowania, ale wszystkie chcemy być czasem sexy! Chcę, żeby każda kobieta wiedziała, że jest piękna i aby tak się czuła w bieliźnie z mojej kolekcji”.

 
 
Kolekcja Esotiq You are sexy zaprojektowana przez Joannę Krupę jest dostępna w ponad 260 salonach stacjonarnych i online na Esotiq.com

Fot. Esotiq

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Adrianna Zygnerska

Mądra kobieta z niej. Smile

sisi13

Kobieta z misją Wink

kylaina

Ależ piękna bielizna Smile

JULA7

Naprade piękna bielizna. WOW:)

OLIWIA25

Bardzo ładna bielizna Smile

dreams1

wszystkie modele piękne!

tenja

Lubie i Joannę i Esotiq

gamzurek5

Przepiękna a bieliznę Esotiq noszę i polecam Smile