Face&Look > Kasia Cichopek z warsztatami dla mam

Kasia Cichopek z warsztatami dla mam

Najbardziej znana polska sexy mama, czyli Kasia Cichopek będzie prowadzić bezpłatne warsztaty dla kobiet w całej Polsce. Hasło szkoleń to „Mamy sexy mamy”!

Program szkoleniowy „Mamy sexy mamy” ma na celu wsparcie kobiet, które chcą być jak najlepszymi matkami, ale nie chcą też rezygnować z kobiecości i swoich innych życiowych celów. Macierzyństwo jest zarówno fascynujące, jak i trudne, a młode matki chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Warsztaty prowadzone przez Katarzynę Cichopek (psycholog z wykształcenia!) i rozmaitych specjalistów mają uczyć, jak zdrowo odżywiać się w czasie ciąży i karmienia, jak karmić dziecko i jak dbać o siebie po porodzie, żeby szybko wrócić do formy.

Częścią programu będzie też blog prowadzony przez Kasię Cichopek, w pełni poświęcony relacjom ze szkoleń „Mamy sexy mamy”. Na stronie znajdziemy też sprawdzone przepisy na zdrowe pyszności dla dzieci i dokładne terminy warsztatów.

Program szkoleniowy został przygotowany we współpracy z firmą Kupiec, głównym sponsorem projektu. Warsztaty są bezpłatne i będą prowadzone w wielu miejscach w Polsce. Gdzie i kiedy dokładnie, można sprawdzić na stronach www.mamysexymamy.pl oraz www.zdrowenienudne.pl

Dodaj komentarz

Komentarze

bbo

Niech się dzieje. Wiele kobiet ma problemy z powrotem do formy, do wagi, do pozytywnego myślenia o sobie po ciąży. Z pewnością warsztaty pomogą wielu osobom.

angel3312

cóż ona może powiedzieć, podczas ćwiczeń na siłowni jej dzieckiem zajmuje się opiekunka, podczas jej zakupów i przebywania w pracy również... i to się nazywa kobieta doświadczona opieką i wychowaniem dziecka ??

KAHA

Nic nowego... Tylko Pani Cichopek ma dzieci i tylko ona wie jak się nimi zajmować i wyglądać rewelacyjnie oczywiście ... ojej masakra

Masza

Kaśka Cichopek ma tyle zwolenników,co przeciwników.Akurat u mnie nie wywołuje negatywnych emocji.Fajnie,że chce pomagać przy pomocy specjalistów, wrócić do formy po porodzie.W pełni popieram jej projekt.

cheljo

Jak się ma pracę, pieniądze i nianię to i bez takich warsztatów każda z nas będzie sexy mama.

caroline000

Dobrze że stara sie mobilizować kobiety do pracy nad sobą .

bozenkaxxj

jezeli młode mamy nie wiedzą i nie umią sobie same poradzić z powrotem do formy po urodzeniu dziecka a ten program z Kasią im pomoże, jeżeli jest takie zapotrzebowanie, to projekt jak najbardziej popieram

Masza

cheljo trochę się z Tobą nie zgodzę,owszem jest to ułatwienie,aczkolwiek wierz mi bardzo wiele kobiet nie wie,nie umie,nie ma odpowiedniej motywacji,aby zacząć o siebie dbać.Dlatego tak wiele ich się zgłasza do tego typu programów.
Oczywiście są też takie,które zostawiają swoją pociechę z opiekunką,biorą kartę płatniczą, jadą do klubu i oddają się w profesjonalne ręce.

francesca

Hm. Ja się nie wypowiem, na ten temat, ponieważ za dużo słyszałam w mediach negatywnych słów na temat pani Cichopek, więc mam podobną opinię..

dark_forest

O nie... tylko nie kolejna sexy mama... ileż można.

kamila11207

jakbym miała tyle kasy co ona to bym była najbardziej sexy na świecie Smile tyle mam do powiedzenia

angel3312

dokładnie tak jak napisała Kamila - gdybym miała tyle kasy co ona to bym wyglądała jeszcze lepiej od niej.

madziara85

wszędzie ta cichopkowa niedługo otworze lodówkę a ona z niej wyskoczy hehe nudzi mnie to jej sexy mamusiowanie flaki z olejem

angel3312

Jak zwykle zgodzę się z madziarą85 - mam to samo uczucie, wszędzie ona i jej twarz. Nie należy do najpiękniejszych a uważa się za sexy... żenada !!

wilma74

W jednym jest dobra,cudownie tańczy.

gamzurek5

madziara miałam to samo napisać, boję się że mi z lodówki wyskoczy Biggrin Ale nic do pani Kasi nie mam, zwłaszcza teraz jak jest w ciąży to niech sobie będzie sexy mamą Smile

NataliaLily

Fajna sprawa. Miło z jej strony:)

Emillly88

Dla mnie to Pani Cichopek nie jest sexi....

agusia65

powrót do formy jest ważny , jeżeli ma kto komuś pomóc to czemu nie 

eliska

Lubie panią Cichopek i dobrze że tak działa wyzwalając w kobietach chęc do większego wysiłku aby szybko wrócić do formy

Dorota Niewiadomska

Fajna naturalna dziewczyna.