Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > Kemon Actyva linia Nuova Fibra, czyli włosy jak nowe

Kemon Actyva linia Nuova Fibra, czyli włosy jak nowe

Actywa Nuova Fibra marki Kemon to profesjonalna linia produktów odbudowujących i regenerujących włosy.

Struktura włosa jest podobna do struktury łodygi. Składa się na nią część wewnętrzna (włókno) oraz część zewnętrzna (naskórek), chroniąca wnętrze, zbudowana z różnych, nakładających się na siebie łusek keratynowych. Ze względu na swoje położenie, naskórek włosa jest pierwszą warstwą narażoną na działanie czynników uszkadających (światło, chlor, zbyt często powtarzające się koloryzacje, zabiegi rozjaśniania). Ochronę przed zniszczeniem oraz spowolnienie procesu starzenia zapewniają produkty Nuova Fibra.

Szampon nuova fibra odbudowujący

Oczyszcza, zachowując naturalną równowagę skóry głowy. Odbudowuje, wzmacnia i chroni. Nadaje kształt i piękno osłabionym włóknom, pozostawiając włosy miękkie i puszyste.
Sposób użycia
Nałóż na włosy sekcja po sekcji. Rozprowadź przeczesując od linii włosów do czubka głowy. Wmasuj kolistymi ruchami. Zemulguj, spłucz i osusz ręcznikiem. Powtórz w razie potrzeby.

Maska nuova fibra odbudowująca i wzmacniająca

Sprawia, że włosy stają się łatwiejsze do rozczesania, przywraca im siłę i spójność bez dodatkowego obciążenia. Z każdym użyciem włosy stają się coraz zdrowsze, mocniejsze i grubsze.
Sposób użycia
Odbudowa: Odmierz w miseczce 20-25 g maski Nuova Fibra i za pomocą pędzelka nałóż ją na końcówki i włosy do połowy ich długości, sekcja po sekcji. Zawiń włosy pod czepek i pozostaw pod źródłem ciepła na 15 do 20 minut. Zdejmij czepek i pozwól włosom ostygnąć. Dokładnie spłucz, osusz ręcznikiem i układaj włosy tak jak zwykle.
Utrzymanie kondycji: Nałóż na świeżo umyte i dokładnie osuszone ręcznikiem włosy na całej ich długości. Wmasuj produkt sekcja po sekcji. Rozczesz w celu równomiernego rozprowadzenia. Zostaw na 5 do 10 minut. Zemulguj i dokładnie spłucz.

Krem nuova fibra odbudowujący

Wzbogacony o Bond Creator Complex (BCC). Nie wymaga spłukiwania. Optymalizuje efekt odbudowy linii Nuova Fibra, pozostawiając włosy jedwabiście miękkie aż po same końce. Produkt ułatwia rozczesywanie podczas suszenia.
Sposób użycia
Odmierz ilość produktu wielkości jednego orzecha włoskiego i rozprowadź na świeżo umytych i osuszonych ręcznikiem włosach, zaczynając od końcówek i kończąc w połowie długości włosów. Rozczesz w celu równomiernego rozprowadzenia. Ułóż włosy tak jak zwykle. Warto zaznaczyć, że optymalna ilość różni się w zależności od długości włosów, ich grubości i stopnia wysuszenia lub wrażliwości.

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Fajnie byłoby przetestować Smile

eliska

Świetne produkty 

Marylka771

Super produkty Smile

Calineczkaa

O rany super produkty Smile 

bbo

Marzy mi się testowanie... 

Malinka23

świetny zestaw 

bozenkaxxj

Super zestaw, chętnie bym przetestowała Smile

basiamiecz715

Świetne kosmetyki, do moich suchych włosów....idealne Smile

Cameleonka

Wspaniale będzie przetestować ten zacny zestaw. Moje włosy już są na TAK Smile

Maria Anna Glapka

Niestety nie było mi dane przetestować Smile

Iwo

 Dobre kosmetyki