Kevin.Murphy wspiera walkę z rakiem piersi

Kevin.Murphy wspiera walkę z rakiem piersi

 

W Polsce rak piersi stanowi główną przyczynę zgonów kobiet z powodu chorób nowotworowych. Oznacza to, że każdego dnia z powodu raka umiera aż 15 Polek – pozostawiając swoje rodziny, swoje niezrealizowane marzenia, plany oraz cele. Jeszcze więcej kobiet tego samego dnia dowiaduje się o tym, że będzie musiała zmierzyć się z tą straszną chorobą. Jednak bardzo często zapominamy o tym jak ważna jest profilaktyka oraz wczesna diagnostyka. Samobadanie piersi jest podstawowym, bardzo ważnym elementem w procesie wczesnego wykrywania raka piersi. Takie badanie powinno być wykonywane przynajmniej raz w miesiącu. Warto pamiętać, że wczesne wykrycie choroby może przedłużyć, a nawet ocalić życie większości kobiet.

W październiku, miesiącu świadomości raka piersi, rozpocznie się kampania Kevin.Murphy Pokaż różową siłę, w ramach której część dochodu ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Organizacja ta od wielu lat wspiera ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Jej celem jest dostarczanie kobietom emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji. Kampania Kevin.Murphy Pokaż różową siłę zwraca uwagę nie tylko na problem raka piersi, niezbędną profilaktykę oraz diagnostykę w kierunku wykrycia choroby nowotworowej, ale także wspiera szczytne cele fundacji.

Akcją objęte są wszystkie różowe produkty marki Kevin.Murphy: linia Angel, czyli szampon Angel.Wash, odżywka Angel.Rinse i maska Angel.Masque, linia Plumping, czyli szampon Plumping.Wash oraz odżywka Plumping.Rinse, kuracja Body.Mass oraz Staying.Alive kuracja podkreślająca kolor Colouring.Angels Autumn, lotion Full.Again oraz produkty do stylizacji: lotion Anti.Gravity, Anti.Gravity.Spray, pianka Body.Builder, pudrowy lakier do włosów Doo.Over, elastyczny lakier do włosów Session.Spray.Flex oraz puder do włosów Powder.Puff.

Produkty oznaczone logotypem akcji dostępne są w promocyjnej cenie na www.hair2go.pl oraz wybranych salonach. Więcej informacji na www.kevinmurphy.pl

 

Udostępnij:
0