Kim Kardashian znalazła sposób na swoją nadwrażliwą cerę! Chodzi o...

Wrażliwa i problematyczna cera to problem niejednej z nas, a jak okazuje się także… Kim Kardashian!

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich celebrytek podzieliła się ze światem, że w codziennej pielęgnacji używa balsamu z firmy Cetaphil, czyli jednego z największych hitów polecanych przez dermatologów w Polsce.

Cetaphil u Kardashianów

 

Kim Kardashian wyznała, że zmaga się z łuszczycą, dlatego odpowiednie dobranie produktów i pielęgnowanie skóry jest dla niej niezwykle istotne.

Balsam do ciała z firmy Cetaphil koi podrażnienia, łagodzi i wygładza skórę. Wysoko nawilża przez zawartość gliceryny, jednocześnie nie zawiera w składzie alkoholu, działającego na skórę wysuszająco.

 

Cera problematyczna a Cetaphil

 

Dermatolodzy w Polsce polecają działanie produktów z marki Cetaphil dla cery trądzikowej. Stosowanie emulsji micelarnej z firmy Cetaphil pozwala na usuwanie makijażu bez przesuszania skóry i powodowania na niej mikro uszkodzeń. Ogromnym hitem jest Cetaphil MD Dermoprojektor, aktualnie na przecenie w Super-Pharmie.

Zwyczajowa cena produktów jest stosunkowo wysoka, za butelkę produktu płaci się około 70 zł, jednak starcza on na długo i jest gwarancją odpowiedniego dbania o skórę, co potwierdza sama miliarderka Kim Kardashian.

Cetaphil przez dermatologów polecany jest osobom zmagającym się z trądzikiem, ale także tym, które niegdyś miały problemy skórne. Posobnie Kim Kardashian stosuje balsam z gliceryną marki Cetaphil w celu zapobiegania nawrotu choroby. Nie znaczy to jednak, że nie jest to produkt pomocny również w trakcie zmagań. Nie zatyka on porów, walczy z uczuciem ściągnięcia skóry, ma działanie głęboko oczyszczające, ale nie zbyt inwazyjne dla skóry.

Co bardzo istotne, produkty marki Cetaphil są też bogate w witaminy, które regenerują skórę i sprawiają, że jest gładka oraz miękka w dotyku (Witaminy A, E).

 

Potwierdzony wybór Kardashianów

 

Jeżeli czujesz, że twoja skóra jest w gorszej kondycji albo po prostu chcesz wejść na wyższy poziom pielęgnacji, zdecyduj się na produkty firmy Cetaphil i przetestuj ich delikatnie działanie.

Samo mycie twarzy emulsją już da twojej cerze mnóstwo benefitów i będzie pierwszym krokiem na drodze do wejścia na wyższy poziom pielęgnacji.

 

Używacie kosmetyków marki Cetaphil? 

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów