Kobieta

19
mar
2018
1

LC+ Maska do stóp w postaci skarpetek

Aby mieć piękne stopy na wiosnę i z radością założyć sandały, w pierwszej fazie pielęgnacji należy pozbyć się zgrubiałego naskórka. Potrzebujemy na to około 3 tygodni.   

18
mar
2018
1

Ultraglamour w kolekcji Marlu na wiosnę-lato 2018!

W wiosenno-letnim sezonie marka Marlu zabawi się zarówno kolorem, formą, jak i fakturą  w stylu lat 80. i 90., wyciągając z nich tylko to, co najlepsze - przerysowaną górę, podkreśloną talię i pięknie wyeksponowany dół!

16
mar
2018
1

CV Primary Essence I Can Slim – wyszczuplający krem do ciała

CV Primary Essence I Can Slim to wyszczuplający krem do ciała o konsystencji gęstej śmietany. 

16
mar
2018
1

Conrado Moreno z Olgą Kowalską o aktorstwie, wzruszeniach i rozśmieszaniu

Conrado Moreno tym razem rozmawia z Beatą Olgą Kowalską, aktorką dramatyczną, komediową, musicalową, choreografem.  

15
mar
2018
5

Serum C-Bomb Vit C Explosion 10% od Madame Justine

C-Bomb od Madame Justine to intensywne serum nawilżająco-rozjaśniające na bazie prowitaminy SAP, która zostaje aktywowana do czystej witaminy C w reakcji ze skórą.

15
mar
2018
4

Stradivarius 2018 i wiosenno-letnie związki z naturą

Stradivarius przedstawia nowy, marcowy lookbook, w którym przybliża nam niektóre z najważniejszych trendów sezonu. Ciekawi jesteśmy, czy się w nich odnajdziecie!

15
mar
2018
2

Olejkowa pielęgnacja ciała z Pat&Rub by Kinga Rusin

Największą popularnością wśród produktów do pielęgnacji ciała cieszą się nadal balsamy, mleczka i masła. Coraz większą konkurencją stają się jednak dla nich olejki, które, dzięki nowoczesnym składom, obalają mity z nimi związane. 

14
mar
2018
2

Biotaniqe Terapia śluzem ślimaka

Biotaniqe Terapia śluzem ślimaka to innowacyjna linia, w której potężną moc regeneracyjną osiągnięto dzięki skoncentrowanej esencji filtrowanego śluzu ślimaka.   

14
mar
2018
2

Musisz to wiedzieć, zanim kupisz perfumy

Perfumy kupujemy najczęściej kierując się wyglądem flakonu lub pod wpływem nuty głowy, którą czujemy na początku. Tyle że ona trwa jedynie 30 minut.   

13
mar
2018
2

Ampułki Conny z jadem węża i śluzem ślimaka

Skuteczne wygładzenie zmarszczek pod wpływem działania syntetycznego neuropeptydu naśladującego jad węża, oraz dogłębne nawilżenie i regeneracja cery pod wpływem filtratu ze śluzu ślimaka – oto propozycje marki Conny w postaci ampułek pielęgnacyjnych.