Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski

Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski

Lato, czas start! Daniel Sobieśniewski, oficjalny makijażysta marki Kobo Professional, stworzył niepowtarzalną i wyjątkowo funkcjonalną paletę cieni do powiek. Limitowana nowość Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski doskonale sprawdzi się podczas tworzenia wszystkich letnich stylizacji.

 

Kobo Professional Midnight Wonders to paleta z limitowanej edycji stworzona we współpracy z Danielem Sobieśniewskim, wyjątkowym wizażystą. W oparciu o najnowsze trendy oraz swoje upodobania makijażowe wybrał 10 najmodniejszych odcieni sezonu – kolorów, które idealnie sprawdzą się zarówno na tropikalnej imprezie, jak i podczas wakacyjnych spacerów pod gwiazdami. Cienie występują w trzech wykończeniach: matowym, metalicznym i brokatowym, co pozwala na wiele możliwych konfiguracji makijażu dziennego, wieczorowego, jak i kreatywnego. Warto pamiętać o aplikacji bazy pod cienie, która zintensyfikuje kolor i utrwali makijaż na wiele godzin.


Więcej kosmetyków do makijażu znajdziecie w sklepie faceandlook.com

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cameleonka

Prawdziwie letnie kolory i śliczna kasetka do cieni.

Pasi

Kasetka śliczna, ale kolory za odważne jak dla mnie, totalnie nie wiedziałabym jak się pomalować by nie wyglądać jak papuga.