Face&Look > MODA > TRENDY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Kolorowe trendy w manicure od Indigo

Kolorowe trendy w manicure od Indigo

Marka Indigo od lat inspiruje kobiety do bycia wyjątkową i wyrażania siebie na różne sposoby oraz wyprzedza trendy tworząc coraz bardziej zaskakujące kolekcje intensywnych kolorów. Tej jesieni bawimy się stylizacjami, łącząc niebieskie odcienie „Blue Jeans” z intensywnością kolorów „Iron”.

 
Kolekcja, która postała z miłości do lat 90-tych, zabiera nas w sentymentalną podróż do czasów odkrywania swojej kobiecości, stawiania pierwszych kroków na wysokich obcasach, wzdychania do idoli z plakatów i… wszechobecnej miłości do jeansu! Blue Jeans to 4 odcienie jeansu – kultowego „must have”, który na zawsze odmienił oblicze mody i popkultury! Jest to zestawienie, które pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję – jak ponadczasowe jeansy! 
 
 
 
 
Billie Jeans
Głęboka szarość, która przyprawia o dreszcz i przywołuje wspomnienia tych randek, o  których nie miał pojęcia tata! Obudź wspomnienia pierwszych zauroczeń i pocałunków! Uśmiechaj się za każdym razem, kiedy spojrzysz na swoje dłonie dzięki Billie Jeans z kolekcji Blue Jeans od Indigo. 
 
Blue Buddha
Głęboki granat zarezerwowany dla klasycznych i wysmuklających rurek, które w połączeniu z marynarką tworzą uniwersalny, niezobowiązujący, a jednak całkiem elegancki look! Tym razem: na twoich paznokciach! O końcowym efekcie decydują dodatki: od Ciebie zależy, czy do ciemnych jeansów dobierzesz trampki czy seksowne szpilki. Od okazji to, czy Blue Buddha wybrzmi elegancko czy na luzie!
 
Born in 80’s
Czasu nie da się cofnąć, ale przywołać beztroskie obrazy pierwszych, nie do końca niewinnych, imprez w gronie znajomych, owszem – dzięki Born in 80’s! Poznaj kolor, który – zupełnie nieobiektywnie – nawiązuje do prawdopodobnie najfajniejszych czasów do przeżywania młodzieńczych uniesień ever! 
 
Miss Denim
Najjaśniejszy odcień z kolekcji Blue Jeans. Chłodny błękit wpadający w szarość: nawiązuje do jesiennej aury  i błękitu Twoich najwygodniejszych jeansów. Kobiecy i uniwersalny! Doskonałe połączenie kolorystyczne, bez względu na okazję! Bo jeans przecież zawsze dobrze się nosi!
 
 

fot. materiały prasowe

 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Maria Anna Glapka

Nie moje kolory

eliska

Wolę jaśniejsze kolory

finezja

Fantastyczne zdjęcia i pazurki...;)